Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu a zapalenie pęcherza


Gość miksa89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miksa89

Witam ,na początku miesiąca miałam zapalenie pęcherza ,czy mogło to mieć jakiś wpływ na mój cykl ?zwykle krwawienia mam w 29-31 dniu ,dziś jest 36 dzień a miesiączki nie widać .W dniu spodziewanej @ miałam nabrzmiałe piersi ,potem wróciły do normy ,dziś znowu są nabrzmiałe i bolą ,dodatkowo pojawiła się biała wydzielina z pochwy,krótko przed okresem zawsze mam tam sucho,więc zaczynam panikować ,że to oznaki ciąży mogą być,mimo iż zawsze byłam zabezpieczona,powoli tracę zdrowy rozsądek. Współżyłam z chłopakiem ostatni raz 22 lutego ,kochamy się zawsze w gumce ,dodatkowo on kończy poza mną ,prezerwatywa zawsze była cała ,przecież plemniki nie mogły się teleportować ,więc mam nadzieje ,że to spóźnienie spowodowane jest tym zapaleniem pęcherza ,które zresztą przechodziłam kilka razy w ciągu ostatnich 3 msc. Dziewczyny jeżeli któraś z Was miała podobny przypadek ,proszę o słowa otuchy .

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

spokojnie :)
Ja miałam kiedyś coś podobnego. Może nie miałam zapalenia pęcherza a grypę jelitową. Okres mi się spóźniał dość długo, bo bodajże 2 tygodnie. Też miałam taki śluz. ja podejrzewam że Ci się owulacja przesunęła i ten śluz może świadczyć o dniach płodnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...