Skocz do zawartości
Forum

Brak wykształcenia i przyjaźni a wypadek samochodowy


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osoba niepelnopsrawnym,mialem wypadek samochodowy,kiedys lekarz uszkodzil moja glowe,.Postanowilem uczyc sie,podszkolic sie nauczyc sie w szkole polcealnej jak zdam szkole policealna zrobie mature pojde do kuratorium i zapytam sie w jakiej szkole zdac mature.Szkole lo i podstawowke zalicylem szkole srednia.Przez 5-9 ;lat siedzialem na dupie spotykalem sie z przyjaciolmi znjomymi.Od po wypadku samochodowym miesnie bola,nogi bola itp..Gdy chodzilem do szkoly sredniej lo spotykalem sie z ludzmi ze szkoly,pozniej jakos sie rozeszlo.Treaz jak poszedlem do szkoly policelnej poznalem ludzi ustawim sie nieraz znimi jk moga sie spotkac.Ze szkoly sreniej lo i podstawowki dzwonie pisze czasem odpisuja ,nieraz nie albo dlugo czekam az sie odezwa do mnie.Jakos tak sie porobilo w dzisiejszych czasach ze robota goni czlowieka,kasa rodzina ze nkt nie ma czasu brakuje mi tego chodze po dworze slucham muzyki jedynie z kolezanka i z kolega lo sredniej szkoly kontaktuja sie ze mna areszta nie nie chce spotykac sie ze mna a kiedys chcieli nie mam pracy wyksztalcenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...