Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po antybiotykoterapii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie otóż w tym miesiącu miała silne zapalenie Gardła dodatkowo byłam tak osłabiona ze leżałam w łóżku nie wstawałam nawet nie jadłam przez 2 dni udałam się do lekarza i przypisał mi antybiotyk Azimycin 500 mg były to 3 Tabletki które dawkowanie miałam jedną dziennie przez 3 dni. O co chodzi otóż nie współżyłam z chłopakiem ostatnią miesiączkę miałam 27 Stycznia Moje cykle maja średnio 29-34 Dni ale zawsze spóźniały mi się max 2 Dni a dziś jest już 2 Marca a okres miałam dostać 26 Lutego w środę. Gdy byłam Chora było to około 13 Lutego miała wtedy też dni płodne i prawdopodobnie owulacje wtedy też brałam antybiotyki,
Dla rozwiania w głowie jakich kolwiek przypuszczeń zrobiłam test ciążowy w Czwartek który wyszedł negatywny jedna Kreska.
PMS był woda z Piersi ustała około Środy cały czas pobolewały Jajniki aż do teraz np dziś jak każdego dnia bolały bardzo rano a teraz już trochę mniej ale mam lekki ból śluzu białego jest bardzo mało rzekła bym nawet ze wygląda mi to na suchość lekko rano mi tylko kapnęło białego śluzu.

Co się dzieje Proszę o pomoc bo zaczynam się strasznie bać, czym może być to spowodowane ? :(

Odnośnik do komentarza

Witam, okres mam nieregularny, ostatni 20.X( dostałam w 21 dniu ) z chłopakiem współżyłam 13.XI. Obecnie okresu brak, test wykonałam 21.XI-wynik negatywny. Czy możliwe, że zaszła pomyłka? W między czasie brałam czopki z powodu małego torbiela na jajniku oraz antybiotyk z powodu grypy. Czy możliwe jest z tego powodu opóźnienie okresu?

Odnośnik do komentarza

Witam. Od prawie roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Angiletta. Krwawienie z odstawienia zawsze miałam 3 dnia przerwy i nigdy później. W tym miesiącu 3 dnia nowego opakowania wzięłam pigułkę 6 godzin później. Przed wzięciem kolejnej pigułki odbył się stosunek z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy. W tym miesiącu krwawienie spóźnia się. Dodam, że w trakcie brania pigułek brałam antybiotyk summed. Czy antybiotyk mógł wpłynąć na to kiedy pojawi się krwawienie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...