Skocz do zawartości
Forum

Przyrost tkanki tłuszczowej w udach i brzuchu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat wrost 173 waga 74kg.
Aktywny fizycznie, do czasu "kontuzji" Po ok. 2-3 tyg od czasu kontuzji przybrałem na masie z 65 do 74kg.
Obecnie tryb życia siedzący, gdyż na pod koniec listopada ćwicząc brzuch i partie rąk na drążku, "przepaliłem" swoje mięśnie brzucha, na następny dzień wyskoczył "powiększony gruczoł w lewej pachwinie" na następny dzień poszedłem do lekarza z obawem przepukliny, lecz stwierdził że to powiększony węzeł chłonny, aczkolwiek dał mi skierowanie na badania, których nie wykonałem z braku czasu, a z każdym dniem kulka się pomniejszała, aż znikła.
Stwierdziłem, że poczekam, odpocznę od treningów i się zregeneruje. Minęło już kilka miesięcy i co prawda ból ustał, ale moje mięśnie brzucha i rąk są bardzo osłabione, odczuwam ból w rękach (przedramie, biceps) przy noszeniu paru kg.
Przez ten okres moje uda, brzuch zalały się tłuszczem, a z boku brzucha wyskoczyły 3 fałdki.
Obecnie mam zamiar wykonać badania, z którymi będę mógł skierować się do chirurga.
Na zajęciach żywienia, dowiedziałem się że to zła dieta, a należę do "tzw. tadków nie jadków"
Moje pytanie jaką dietę mógłbym zastosować w opisanym przypadku i czy jest możliwość wznowienia treningów z bardzo dużym osłabieniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...