Skocz do zawartości
Forum

Silny ból jajników przy poruszaniu i puszczaniu gazów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czesto miewam bole jajniko tylko w nietypowy sposob mozna rzec.Bola mnie raz mocniej na tyle ze chodzenie sprawia mi bol,siadanie a jak wstaje to mam wrazenie ze mam tam jakis balon i jakby ciezko mi tak.Boli najbradziej jak nacisne na posladki i przy puszczaniu gazow.Jakbym spuchniete miala wszystko.Brzuch robi sie duzy i nabrzmialy.O stosunku moge zapomniiec bo przy kazdej probie bol jest okropny.Mowilam o tym lekarzowi robil usg dopochwowe i nic ciekawego mi nie powiedzial.Ogolnie to nic mi nie jest a mnie w dalszym ciagu boli juz trzem ginekologom o tym mowilam i mam wrazenie ze nie podchodza do tego powaznie ,dlatego zniechecilam sie juz chodzic i marudzic.prosze o odpowiedziec o co tu moze chodzic bo nawet nie moge sie powyglupiac z chlopakiem bo przy klepnieciu mnie w pupe bola jajniki.dodam ze czase podczas stosunku trafi mnie w jakies miejsce ze od razu trzeba przestac i przez 15min nie moge sie z bolu pozbierac.trzy razy nie obeszlo sie od zastrzyku na pogotowiu

Odnośnik do komentarza

no myslalam nad tym ale robione mialam tez zwykle usg jamy brzucha i nic tam nie wykazalo.tyle ze robione mialam jak bol nie byl taki silny.
ewidentnie czuc ze to jajniki zwlaszcza lewy.No byc moze masz racje, ale nawet jak nie mam wzdec to podczas stosunku mnie rozboli,dlatego wydaje mi sie ze to jajniki.Wez tu idz do lekarza jak oni cie wcale nie sluchaja a prywatnie to mnie nie stac na leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...