Skocz do zawartości
Forum

Suchość pochwy po stosunku w czasie okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam otoż kilka dni temu uprawiałam sex z chłopakiem. Byłam w koncowym dniu okresu, rano po wyjeciu tamponu mialam jeszcze krew. Podczas stosunku bardzo mnie bolało, miałam tzw suchość można powiedzieć, ze chłopak wsadzał na siłe. Nie mogłam się podniecić, może wtedy trzeba było przestać. od tego wydarzenia minęło kilka dni, jednak ból jajników nasila się, zaczęłam oddawać częściej mocz niż zawsze, boje się, ze to może byc ciaza. czy to mozliwe? Chłopak zapewnia, że prezerwatywa nie pękła, jednak bojęsię, że mogło być uszkodzenie mechaniczne jakieś, którego nei zauważylisym.. :(

Odnośnik do komentarza

pod koniec okresu jest raczej malo prawdopodobne abyc zaszla w ciaze, choc roznie to bywa, dla swietego spokoju zrob sobie test, chyba najwczesniej mozna zrobic po 6 dniach od zaplodnienia, ale trzeba to sprawdzic na opakowaniu testu, co do tej suchosci pochwy, to mozesz kupic sobie globulko dopochwowe Hydrovag, ktore nawilza sluzowke i zregeneruja ja, jesli powstaly jakies otarcia albo ranki podczas stosunku, suchosc zancznie utrudnia seks...poczytaj sobie, jesli masz ochote, jak mozna sobie z tym radzic: kobiecosc.info/suchefakty/baza-wiedzy/dlaczego-pochwa-powinna-byc-wilgotna/

Odnośnik do komentarza
Gość qwerty 99

Tez mi sie wydaje, że to otarcia po seksie, zwłaszcza, że sama przyznajesz, że było to troche na siłe. Ja w takiej sytuacji po zbliżeniu smaruje okolice intymne provag żelem, a jesli dolegliwości sie utrzymują to na nastepna noc zakładam Hydrovag, bo on regeneruje śluzowke pochwy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...