Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po tabletce PO


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Tydzień temu przespałam się z chłopakiem. Cykle mam w miarę regularne. w dniu stosunku miałam ostatni dzień okresu. Tylko, że nie wiem czy aby na pewno to był okres, bo nic mnie nie bolało a ni nic, a normalnie to na 3 dni przed juz mnie wszystko boli. następnego dnia byłam u ginekologa, na usg stwierdził, że to jednak okres (ale czy na pewno to to było widać?), wzięlam e*** przed upływem doby. Dziś zrobiłam test, wyszedł negatywny. Czy mogę być już spokojna, że test pokazał prawdę?

Odnośnik do komentarza

jak to nie wiedziałaś czy masz okres? W okresie nie chodzi o ból brzucha tylko o krwawienie. Jeśli lekarz potwierdził badaniem, że masz okres to możesz mu zaufać, zna się na tym. W czasie okresu ma się dni niepłodne, więc o ciążę trudno. Jeśli test zrobiłaś co najmniej 10 dni od tego zdarzenia to wynik powinien być wiarygodny.

Odnośnik do komentarza

Witam!
O godzienie 2 w nocy 28 kwietnia uprawiałam sex i mój partner niestety skończył we mnie. o godzinie 13.30 zażyłam escapelle. Cykle mam niereguralne a poprzedi okres dostałam 6/7 marca. Dziś jest 7 kwietnia, jedynie mam okropny ból piersi, bole podbrzusza i czasami jajników. Z moich wyliczeń do zbliżenia doszło 2/3 dni po dniach płodnych. Moje pytanie brzmi: czy mam się czego obawiać? Czy ryzyko zajścia w ciąże jest duże? Czy nieustający ból piersi jest normalny? Kiedy spodziewać się miesiączki i wykonać test ciążowy? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~mywyoni
Witam!
O godzienie 2 w nocy 28 kwietnia uprawiałam sex i mój partner niestety skończył we mnie. o godzinie 13.30 zażyłam escapelle. Cykle mam niereguralne a poprzedi okres dostałam 6/7 marca. Dziś jest 7 kwietnia, jedynie mam okropny ból piersi, bole podbrzusza i czasami jajników. Z moich wyliczeń do zbliżenia doszło 2/3 dni po dniach płodnych. Moje pytanie brzmi: czy mam się czego obawiać? Czy ryzyko zajścia w ciąże jest duże? Czy nieustający ból piersi jest normalny? Kiedy spodziewać się miesiączki i wykonać test ciążowy? Pozdrawiam

Witam!
Test ciążowy powinien już dać wiarygodny wynik. W przypadku zastosowania antykoncepcji postkoitalnej może dojść do przesunięcia terminu krwawienia. Ze względu na fakt występujących objawów dodatkowych krwawienie może pojawić się niebawem. Jeśli dolegliwości będą się utrzymywały to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

jak pisałam wcześniej, czekałam na okres, dziś jest 9 i jeszcze nie dostałam.. Rano zorbiłam test ciążowy, od razu ukazała się wyraźna krecha z C(brak ciąży0, jednak po minucie na T(ciąża) pojawiła się niewyraźna blada kreska. Nie wiem, co o tym myśleć. Od stosunku minęło niecałe 13 dni, czy wynik jest wiarygodny? Możliwe, że jestem w ciąży? Mimo zażycia tabletki po? Krwawień i plamień nie mam żadnych póki co..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...