Skocz do zawartości
Forum

Gdzie w Warszawie można znaleźć dobrego kardiologa?


Gość renata6k

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc!
Jestem z Warszawy i potrzebuje dobrego kardiologa. Różni ludzie mają różne opinie o lekarzach. A ja muszę udać się do specjalisty z moim dzieckiem jak najszybciej. Synek ma wrodzone wadę serduszka. Czy ktoś może mi polecić kogoś dobrego w Warszawie? To bardzo ważne dla mnie. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję za każda opinię i odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Osobiście polecam dr.n.med. Katarzynę Gałkowską. Byłam u niej z moją małą córeczką. Pani doktor bardzo profesjonalnie do wszystkiego podeszła - wszystko nam wyjaśniła, była bardzo skrupulatna i niczego nie przeoczyła. Po konsultacji pozostawiła poczucie naprawdę rzetelnie przeprowadzonego badania. Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość bogusława73

Ja też przyłączam się do apelu renaty6k. Mieszkam w Warszawie od niedawna. Mój mąż ma chore serce. W Poznaniu, gdzie wcześniej pracowaliśmy wiedzieliśmy gdzie pójść, a teraz to zupełnie nie mamy pojęcia. To miasto jest takie wielkie. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Czy ta pani doktor przyjmuje prywatnie czy państwowo? To dla mnie bardzo ważne, bo wolałabym państwowego specjalistę. W Warszawie jest przychodnia kardiologiczna, na pewno musi być dobra, bo zajmują się tam tylko kardiologią. Niestety przychodnia jest prywatna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...