Skocz do zawartości
Forum

Brak krwawienia w przerwie między blistrami po stosunku


Gość MagdaB174

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MagdaB174

Witam, Mam mały problem i liczę na waszą odpowiedź.Od 4 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne.W tym miesiącu ostatnią tabletkę wzięłam 26.05 i zrobiłam zalecane 7 dni przerwy.27.05 pierwszy raz współżyłam.Powinnam dostać okres w ciągu tej 7 dniowej przerwy,ale jak narazie nic?Zaczynam się martwić,czy możliwe,że jesteś w ciąży? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli brałaś tabletki rygorystycznie, znaczy się codziennie o tej samej porze i nie zapomniałaś żadnej, z żadną też się nie spóźniłaś więcej niż 12 godzin to wszystko jest w porządku. Okres powinien pojawić się 2 lub 3 dnia przerwy, ale czasami może się zdarzyć, że będzie 4 dnia. Moja ginekolog mówi, że jeśli miesiączki są trochę później i są takie jak zwykle to wszystko jest w porządku. Różnie organizm reaguje:) Trochę Twój post jest niejasny więc nie mogę Ci bardziej nic doradzić.

Odnośnik do komentarza

Witam! Od miesiąca zażywam tabletki antykoncepcyjne Novynette. Teraz mam siedmiodniową przerwę. Mija czwarty dzień, krwawienie nie występuje a test ciążowy jest negatywny. Od trzech dni mam potworne bóle brzucha, gorączke i mdłości, zażywam ibuprom max. Mam pytanie dlaczego tak sie dzieje? Co mam zrobic? Czy moge zaczac kolejne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych gdyż ból jest nie do zniesienia? Dodam, ze wczesniej zazywalam tabletki antykoncepcyjne i takie rzeczy u mnie nie wystepowaly.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...