Skocz do zawartości
Forum

Odklejenie się od świata po marihuanie


Gość Kinga492

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 17 lat . Zapalilam marihuane na sprobowanie . po 20 sekundach poprostu sie odklejilam swiat byl dziwny serce mi mocno bilo gdy patrzylam na kolege myslalam ze to sen . Po 20 minutach odrazu ucieklam do domu bo juz nie moglam wytrzymac .
Zrobilam sobie cos do jedzenia i poszedlam spac . Rano gdy wstawalam do szkoly poczulam dziwne obiawy miedzy innymi " Krecilo mialam male zawroty glowy swiat wydawal mi sie troszke inny . Mecze sie juz z tym 3 miesiace i naprawde sie boje . Nie wiem co z tym zrobic . Wczoraj w szkole gdy sie zagapilam znow sie odklejilam ... Czy to uleczalne ? Czy nie nastapily jakies nieodwracalne zmiany w mozgu ? To byly tylko 2 buchy . To byla odmiana Lemon Haze . Nigdy wczesniej nie palilam i juz nigdy nie zapale .
Prosze o pomoc bo juz nie wiem co robic wszystko juz traci dla mnie ses . Mamie nie chce nic mowic bo napewno stracila by zaufanie do mnie .

Odnośnik do komentarza

Kinga, przestań się wygłupiać i powiedz o tym rodzicom, nie zabiją Cię za to. Pytasz czy to uleczalne: możliwe że tak, nie wiem czy zauważyłaś, ale pytasz na forum co się dzieje z Twoim mózgiem. Skąd my to mamy wiedzieć? Im dłużej czekasz tym gorzej dla Ciebie. Coś czuję że i tak Cię to nie minie.

Jeśli masz jakiś problem to na 100% ktoś już go miał

Odnośnik do komentarza

Z reguły zioło może uwolnić nerwice i zaburzenia psychiczne. To są raczej odwracalne zmiany. Po prostu hormony(neuroprzekaźniki) mogły sie rozregulować czy coś w tym stylu. Trzeba pójść do psychiatry po jakiś lek, neuroleptyk zniweluje na pewno te objawy, takie leki cofają zmiany wywołane przez środki psychozotwórcze, a takim środkiem jest zioło. Nie ma sie co martwić, te leki są niezwykle skuteczne w takich objawach, a jak jeden lek nie zadziała to drugi czy trzeci napewno będzie dobry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...