Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny test ciążowy a czerwone plamienia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem. Otóż 27 lipca tego roku miałam ostatnią miesiączkę. Mam ją mniej więcej co 21 także następna się nie pojawiła. Odczekałam troche, gdyż myślałam że to wynik stresu to sie opuźnia. po 20 sierpnia zrobiłam 4 testy ciązowe, wszystkie pozytywne. miałam plamienie delikatne, brązowo-czerwone 26,27 28 sierpnia. 29 pojechałam do gin. który po badaniu stwierdził, iż nie może wykryć tak wcześnie ciąży i przepisał mi tylko folik i USG za tydzień w czwartek. Wczoraj powtarzałam test i dalej jest pozytywny. mam objawy ciązowe tj. ból piersi, ból w dole brzucha, wrażliwy nos na zapachy , trochę nudności i parę razy zdarzyło mi się wymiotować. Jednak trochę się martwię gdyż wczoraj miałam jedną czerwoną plamę ze śluzem a dziś ciemno czerwone w małych ilościach. Moje pytanie brzmi, czy warto iść w przyszły czwartek na USG bo mam umówioną wizytę ?? i czy wszystko jest w porządku z tymi plamieniami. Dodam tylko że w sobotę właśnie czekałam na okres, nieraz zdarzał się dzień wcześniej. trochę się martwię . Biorę ten folik lecz nie wiem czy to ma sens, może zacząć brac luteine . To moje pierwsze starania o dziecko. Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...