Skocz do zawartości
Forum

Duphaston a zatrzymanie okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie . Kiedy w styczniu poszłam do ginekologa okazało sie,że mam pęcherz który zajmował dużą część macicy i do tego bardzo nieregularne miesiączki i gin zapisała mi duphaston lek . Na początku miałam większą dawke po 2 tabl. 2 razy dziennie,zaczynałam go brać w 14 dniu cyklu i kończyłam w 24 i mniej więcej po 2 dniach dostawałam miesiączkę . Lek brałam przez 4 miesiące . Ostatni okres miałam 13 czerwca i po dzień dzisiejszy nie dostałam,czy po tym leku może zaprzestać okres ?

Odnośnik do komentarza

Chciałabym się dowiedzieć co mi dolega. 1 lipca wyjechałam z kraju do Anglii, od tego czasu nie dostałam okresu. ( Ostatni był 23 czerwca) Zrobiłam dwa testy ciążowe, oba wyszły negatywne, tuż przed wyjazdem kochałam się z facetem, nie doszedł, użyliśmy prezerwatywy. 14 sierpnia byłam u lekarza ginekologa, wykonał badanie USG, nie stwierdził ciąży i przepisał mi na wywołanie okresu Duphaston. Biorę ten lek już 8 dzień, a okresu dalej nie widać.

Czy powinnam jeszcze czekać? Czy lekarz przy badaniu USG mógł nie zauważyć ciąży? Proszę o odpowiedź eksperta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...