Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu a rozpoczęcie przyjmowania tabletek


Gość Mała_100

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała_100

Od wielu lat stosuję antykoncepcję. Niestety ze względu na wycofanie moich tabletek musiałam zaprzestać ich stosowania. Miałam miesięczną przerwę, po której dostałam krwawienia wynikającego z odstawienia tabletek (mniej więcej w tym samym terminie, co zwykle). W tym czasie ginekolog przypisała mi inne tabletki, których przyjmowanie planowałam rozpocząć w pierwszym dniu najbliższej miesiączki. Niestety teraz powinnam ją już mieć, ale minął już ponad tydzień i nic się „w tym temacie” nie dzieje. Czytałam, że teraz mogę nie mieć okresu nawet przez okres od 3-5 miesięcy. Co mam w takiej sytuacji zrobić? Kiedy ma zacząć przyjmować antykoncepcję, aby chronić się przed niechcianą ciążą?

Odnośnik do komentarza

Ginekolog przepisał mi Naraya Plus. Wczoraj przed snem zauważyłam małe plamienie więc zażyłam pierwszą tabletkę. Okres zawsze miałam nieregularnie więc stwierdziłam że dostałam go 2 dni wcześniej. Jednak gdy wstałam rano okazało się że nic nie ma. Co mam teraz zrobić? Czy poczekać do okresu i zacząć brać dalej rozpoczęte opakowanie ? Czy rozpocząć nowe? A może nie przerywać brania i czekać do okresu? Proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, lekarz przepisał mi wczoraj tabletki antykoncepcyjne. Okres spóźnia mi się już 2 tygodnie, jednak nie jestem w ciąży. Czy w takim wypadku mogę zacząć brać tabletki od razu, jeśli nie wiem, kiedy może wystąpić miesiączka?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...