Skocz do zawartości
Forum

Brak krwawienia po zmianie tabletek


Rekomendowane odpowiedzi

Od pół roku biorę tabletki Cilest. Bardzo dobrze się po nich czułam, ale z powodu wycofania ich z aptek nie używam już ich. Ostatnie krwawienie miałam 21.06 (3 dni po ostatniej tabletce Cilest- czyli normalnie). Nie mogłam udać się do lekarza, bo nie przebywałam "u siebie", a o wycofaniu Cilest dowiedziała się w dzień wzięcia kolejnej tabletki. Pani w aptece poinformowała mnie, że kobietom z receptą na Cilest dają zamiennik o podobnym składzie Mercilon (po konsultacji z lekarzem). Kupiłam go i zaczęłam brać po 7 dniowej przerwie. Byłam u ginekologa i ten przepisał mi Daylette ("nowocześniejsze" i bardziej odpowiednie dla mnie). Miałam zażyć 1 tabletkę w dniu krwawienia (czyli dzisiaj- sobota), ale krwawienie nie wystąpiło. Dodam, że uprawiałam seks, ale był to zawsze stosunek przerywany. Czy istnieje możliwość, że jestem w ciąży? czy to może wynik zmiany tabletek? Mam czekać do wystąpienia krwawienia? a jeśli się nie pojawi to wziąć po 7 dniowej przerwie 1 tabletkę? Z góry dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...