Skocz do zawartości
Forum

Zespół niezaspokojenia emocjonalnego


Gość madziarkag

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madziarkag

Ludzie pomózcie:(
Ostatnio coraz częściej dopada mnie stres i złośc a ja nie pptrafie zapanowac nad tym..Mam stresująca pracę,duże wymagania...W tamtym tygodniu nakrzyczałam na kolege z pracy a on poszedł na skargę do dyrektora..
Jestem sumiennym i lojalnym pracownikiem..Nie cierpie lenistwa i ściemniania..Sama dużo z siebie daje i duzo wymagam...
Byle pierdoła potrafi wyprowadzić mnie z równowagi...czasami płaczę..Żle znoszę krytykę,opinie innych.Nie potrafię powiedzieć nie i inni to wykorzystują...Nie radze sobie z emocjami...Ciągle szukam akceptacji i zrozumienia...Każda porażka to dla mnie cios.Ostatnio dowiedziałam się,że duzy wpływ na nasze dorosłe zycie ma dzieciństwo,a moje było smutne..Miałam dużo obowiązków,mama ciągle cos wymagała i mnie krytykowała..czasami wyśmiewała..
Zle się czuje ze soba,Mam złe i czarne mysli..RATUNKU:-(

Odnośnik do komentarza

jak sama przyznałaś to stres jest główną przyczyną przez to możliwe że prowadzisz zły tryb życia, mało jesz a jak już to w pośpiechu ? to byc może być przyczyną ! brakuje w twoim organizmie witamin jesteś przemęczona, a może to problemy z tarczycą wtedy są nagłe zmiany nastroju, załamania i przede wszystkim wybuchy, ja na twoim miejscu udałabym się do lekarza na gruntowe badania i przede wszystkim przystopowała może pomyśl też o jakiś tabletkach na uspokojenie ? polecam deprim

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...