Skocz do zawartości
Forum

Mało zębów u dziecka


Gość Mama Pysia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama Pysia

Mój maluch ma tylko 7 zębów. 4 górne przednie, 2 dolne przednie a ostatnio dziwnie wyskoczył mu 1 trzonowy na dole. Co z pozostałymi? W dodatku zęby są krótkie i rosną bardzo powoli (ledwo je widać). Męczy się biedak przy jedzeniu mięska, a nie chce ciągle już papek. Czy ktoś miał kiedykolwiek podobną sytuację? Co robić?

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Pysia

Bardzo długo nie chodził i nie siedział. Teraz jednak już tylko biega, pewnie nadrabia czas. Bardzo już się martwię tymi zębami. Zawsze przy kontroli u lekarza pytam pediatry co z tymi zębami, ale słyszę w odpowiedzi żeby czekać. Nie wiem już sama co robić może udać się do dentysty.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Pysia

Też tak słyszałam. Może będzie miał zęby po dziadku bo mój tata ma już prawie 60 lat i wszystkie swoje zęby ;-).
Mimo wszystko to dziwne jak prawie 2 letnie dziecko ma tylko 7 zębów i to ledwo widocznych. Myślałam, że znajdzie się ktoś z podobnym problemem, ale szukając w necie nie natrafiłam aby tak duże dziecko nie miało ząbków. No nic czekamy....

Odnośnik do komentarza
Gość sylwia40

witam ,moj synek ma za 2 miesiace dwa latka 12 zabkow ,trojki mu wychodza juz od dwoch miesiecy ale nie chca wyjsc bylam u stomatologa dzieciecego nic niepojacego nie widzi .jego zabki tez sa malutkie ale widze ze rosna dalej i sa wieksze .takze poczekaj napewno wyjda

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Pysia

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Wszyscy jak dotąd każą nam czekać i na razie nie panikować.
Mogę się pochwalić mamy już 8 zębów i może coś niedługo wyjdzie bo Mały gryzie wszystko co tylko jest w zasięgu ręki.
Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...