Skocz do zawartości
Forum

Escapelle a tabletki antykoncepcyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam pytanie odnośnie środka escapelle. Byłam zmuszona przyjąć środek w 25h od stosunku z obawy, że stosowana przeze mnie metoda antykoncepcji czyli tabletki yasmin nie zadziałają. Pominęłam jedną tabletkę do tego przyjmowałam o różnych porach +/- 2-3h. Stosunek odbył sie w niedzielę (dzien pierwszy w którym przyjęłam również tabletkę yasmin po 7 dniowej przerwie ) w poniedziałek rano przyjełam escapell na ulotce jest napisane, że powinnam przyjmować środki antykoncepcyjne (czyli kontynuować yasmin - tak interpretuje zapis na ulotce - wiec w Poniedziałek tego samego dnia równiez wziłam yasmin). Na różnych forach przeczytałam, że powinnam odstawić yasmin i już nie wiem co jest prawdą a co nie. Czy powinnam w dalszym ciągu przyjmować o stałych porach Yasmin? Okres powinien pojawić się u mnie za 21dni i wynikać z odstawienia tymczasem na forach wyczytałam, że po 9 dniach powinno być krwawienie a o stałej porze okres.
Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w tej chwili w ogromnym stresie - nigdy mi sie nic takiego nie zdarzyło dlatego wolałam dmuchać na zimne. Nie wiem, którą tabletkę pominęłam bo z tego wszystkiego nie jestem w stanie odtworzyć nic co miało miejsce nawet tydzień temu. Im więcej o tym myślę tym popadam w większa paranoje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...