Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza po porodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Jestm 6 miesięcy po CC . Cięcie nie było wykonywane na życzenie, tylko z przyczyn osobistych, nie było możliwości rodzenia SN . Po porodzie było wszystko wspaniale, rana goiła się wzorowo, zero bólu i różnego typu objawów ..
Aż do czasu .. no właśnie parę dni temu zaczęło Mnie w okolicy rany, jajników boleć, sama już niewiem czy to jajniki czy co bo to taki pulsujący niezbyt mocny i uciążliwy ból no, ale jednak to czuję .
Dodatkowo czuję dziwne ruchy raz na jakiś czas w brzuchu w okolicy pępka , pasażer na gapę to raczej nie jest .. wykonałam z strachu 3 testy i wszystkie trzy nie pokazały ciąży .. ufff :) bo wątpie by 3 Mnie oszukały ..
hm i bolą mnie jeszcze od tego czasu plecy i nerki ..
Dodam, że do teraz karmię piersią i nie mam jeszcze miesiączek, a ból jest czasem taki sam jak przed okresem ..

co to może być ? ja oszaleję

Odnośnik do komentarza

Witam. 3 miesiące temu urodziłam córeczkę poród odbył się siłami natury dodam iż nie wystąpiły żadne komplikacje po porodzie. Regularnie karmię piersią. Od kilku dni pojawiły się białe upławy i występuje ból podbrzusza i czasem z prawej strony. Okres do dziś się jeszcze nie pojawił. I tu pojawia się pytanie czy to wszystko jest normalne? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...