Skocz do zawartości
Forum

Szybkie odchudzanie się a bolesne miesiączki


Gość Odchudzająca się

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Odchudzająca się

Witam moim problemem są bolesne miesiączki, leki na receptę słabo działają i czasami mam już dość wszystkiego. Zastanawiam się czy intensywnym odchudzaniem się (zrzuceniem kilku kilogramów) w bardzo krótkim czasie można zatrzymać okres i pozbyć się tego problemu? Czy jest to odwracalne? I czy jak zatrzyma mi się okres o ile w ogóle to nastąpi to będę mogła uprawiać bezpieczny seks i czerpać z niego przyjemność której do tej pory nigdy nie miałam ?(zapewne przez prezerwatywę)

Odnośnik do komentarza

Bardzo głupi pomysł! Takie zachowanie jest nieodpowiedzialne, możesz doprowadzić do bardzo poważnych skutkow nie tylko dotyczących miesiaczego ale tez innych rzeczy .
Jak masz bolesne miesiączki to idź do lekarza i dokładnie się przebadaj ale nie rób takich głupot

Odnośnik do komentarza

Nie to że nie masz okresu nie oznacza że jesteś bezpłodna. Organizm robi różne cuda więc jeśli chcesz to wykorzystać w ten sposób to lepiej się zastanów.
Jeśli nie czujesz przyjemności z seksu to może zabezpieczaj się tabletkami, globulkami czy krążkiem jest wiele możliwości, nie tylko prezerwatywa.
Co do samej bolesności to tak jak pisała Jasmi idź do lekarza, przebadaj się. Być może da się coś z tym zrobić. Przy tabletkach anty okres zazwyczaj przebiega bezboleśnie

Odnośnik do komentarza
Gość Odchudzająca się

Nie pójdę się przebadać kiedyś byłam u specjalisty i bardzo niemiło to wspominam lekarka kompletnie zlekceważyła co do niej mówiłam i nie przejęła się tym o porządnym skasowaniu mnie za wizytę nie wspomnę. Poza tym istnieje jeszcze bariera pokonania wstydu, nie lubię się rozbierać, chciałabym rozwiązać ten problem samodzielnie domowymi sposobami. Nie martwię się tym ,że nie będę mogła mieć dzieci czy coś w tym stylu bo na razie ich nie planuję a jak mi się kiedyś odwidzi i zechcę je mieć to zawsze można się leczyć w klinice niepłodności. Czy ktoś coś doradzi?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

Słuchaj tak nie można. Ja rozumiem, że można trafić na konowała ale nie każdy specjalista jest taki. Domowymi sposobami tego nie roziążesz bo się nie da. Naprawdę.
Możesz zrobić badania prywatnie i tylko je pokazać specjaliscie, ale powinnaś iść. Bo np jeśli masz zespół policystycznych janików to mozesz miec torbiele na jajnikach, zwięszka Ci się prawdopodobieństwo nowotoworu wiele innych bardzo zlych rzeczy, przy których bezpłodność nie jest wielkim minusem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...