Skocz do zawartości
Forum

Psycholog w ośrodku interwencji kryzysowej


Gość olka xyz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Akurat w dniu wczorajszym byłem na takim spotkaniu w ośrodku w moim mieście, trafiłem na bardzo kompetentną osobę i wiesz co ??? wyszedłem w dużo lepszym nastroju.
W ostatnim czasie rozmawiałem o moim problemie z wieloma osobami, ale po wyjściu czułem że tonie jest to.
Trochę tak jakbym mówił do ściany Więc jeżeli nie spróbujesz to się nie przekonasz. Idź śmiało porozmawiaj, jak będziesz się źle czuła, to więcej tam nie idź.

Pozdrawiam i życzę miłej i spokojnej rozmowy.

Odnośnik do komentarza

Aha czyli jednak psycholog to psycholog- nie ważne gdzie pracuje. Nie no nie poddaje się ale ledwo już ciągnę... z tym trzeba coś zrobić. A niedługo wejdę w nowe środowisko i chcę tam funkcjonować normalnie bez ciężaru przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Gość Ankieta

Dzień dobry,

Piszę pracę dotyczącą  Interwencji kryzysowej w rodzinie a roli wsparcia interwenta kryzysowego.

Czy znajdzie się tu ktoś kto korzystał z tego typu pomocy i zechce wypełnić ankietę dotyczącą tego tematu?
Ankieta jest anonimowa, a uzyskane informacje będą wykorzystane w mojej pracy dyplomowej.

Wypełnienie ankiety może zająć około 5 minut.

oto moja ankieta:   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3ZqFt2KG8qEDRvUAGEWyh_3IFEHVk0rw6MK_jaKYLk5g3ng/viewform?usp=sf_link

 

Ponadto, jeśli znają Państwo osoby, które również korzystały ze wsparcia interwenta, proszę o zachęcenie do wypełnienia ankiety.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...