Skocz do zawartości
Forum

Przemęczenie i brak koncentracji


Gość Zmęczony Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmęczony Gość

Witam
Mój problem polega na tym że wciąż jestem tak jak by przemęczony i senny. Przez to ciągłe zmęczenie nie jestem w stanie się skoncentrować na nauce.
Sen - próbowałem różnych metod. A mianowicie:
-Spałem po 10-12h - i nie widziałem poprawy.
-Spałem 6-7-8h - i nadal to samo.
Generalnie mój organizm przypomina tak jak by starą baterię od telefonu. Można ją ładować wiele godzin a i tak rozładuje się po godzinie.
Generalnie przez pierwszą godzinę dobrze funkcjonuje ale później to już jest katastrofa. Skupiając się nad referatem jestem w stanie zasnąć na krześle w strasznie niewygodnej pozycji. Nawet nie wiem kiedy a już śpię. Zdarzało się nawet że zasypiałem w szkole na krótką chwilę...

Ta męczarnia trwa już od przynajmniej 2 lat. Byłem u lekarzy ale jedyne co byli w stanie mi zaproponować to zapisać się do jakiegoś klubu piłkarskiego.
Wysiłek fizyczny to jest pewne lekarstwo bo gdy trenuję to nie czuję się senny. Jednakże efekt ćwiczeń utrzymuje się max 30 minut. Później znowu wszystko wraca i najlepiej położył bym się spać.

Proszę o jakieś porady.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Zmęczony Gość

Ciśnienie miałem sprawdzane przez różnych lekarzy i za każdym razem było w normie.
Niestety picie kawy nie pomaga. Tzw owszem pomaga trochę ale na krótko.
Podobna sytuacja do ćwiczeń gdy ćwiczę jest ok ale gdy przestaję to po 30 minutach wszystko wraca.

Jak by tego było mało kawa strasznie mi nie smakuje... a po drugie mam po niej rozwolnienie...

Odnośnik do komentarza
Gość Krystyna Pater

Bardzo duzo cwicze na siłowni i chciałam bardziej zregenerować swój oraganizm , fajnymi zabiegami okazałay się w komorze hiperbarycznej. Po jednym takim seansie mam siłę i energię na cały tydzien , polecam. Ja chodze do Bio Life Medicine w Krakowie i bardzo fajne miejsce

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...