Skocz do zawartości
Forum

Samookaleczanie się nastolatki przy depresji


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat, od roku się tnę. Na początku robiłam to ze względu na moją nadwagę, a teraz robię to już ze względu na wszystko. Jestem w głębokiej depresji, przechodzę z skrajności w skrajność. Potrafię być przez 5 minut szczęśliwa żeby po chwili wybuchnąć płaczem. Mam też myśli samobójcze. Chcę się z tego wyleczyć, zacząć cieszyć się życiem. Za 2 tygodnie idę do psychologa do którego chodzę już od 2 lat ale nigdy nie mówiłam jej o moich problemach( to jest psycholog dołączony do mojej terapi odchudzającej) a teraz chcę mu to wszystko powiedzieć. I tu jest właśnie moje pytanie, co taki psycholog ze mną zrobi? Czy tylko ze mną porozmawia, przepisze coś i puści do domu, czy przyjmnie na odział psychiatryczny? Proszę jeśli wiecie co on w takiej sytuacji robi to proszę to opisać.

Odnośnik do komentarza

Babi to bardzo dobrze że zdecydowałaś się powiedzieć o swoich problemach psychologowi.Psycholog nie moze przepisywać leków tylko prowadzi psychoterapię więc jezeli potrzebna będzie konsultacja psychiatryczna to skieruje Ciebie do psychiatry. To lekarz zdecyduje o ew.umieszczeniu Ciebie w szpitalu.

Odnośnik do komentarza

Ten związek został naukowo udowodniony, że łagodzi
układ nerwowy, pomaga w bólu i łagodzi stany zapalne; działa na
układ endokannabinoidowy
organizmu i może leczyć lęk i depresję.
CBD – https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/95-olej-cbd-5-essenz-15-ml.htmlTen związek został naukowo udowodniony, że łagodzi
układ nerwowy, pomaga w bólu i łagodzi stany zapalne; działa na
układ endokannabinoidowy
organizmu i może leczyć lęk i depresję.
CBD – https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/95-olej-cbd-5-essenz-15-ml.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...