Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża pozamaciczna?


Gość Emilka198

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emilka198

12.12 zrobiłam test ciazowy który wyszedl pozytywnie lekarz jeszcze wtedy nic nie widzialm kazal przyjsc za dwa tygodnie,niestety 17.12 dostalam miesiaczke. Na umowionej wizycie stwierdzil ze dalej nic nie widac mowiac ze to bylo poronienie samoistne.28.12 kochaliśmy sie bz zabezpieczenia. Kolejna miesiaczke dostalam 13.01 która trwala normalnie. 27.01 zaczelam plamic. Plamienia trwaly 15 dni. Wczoraj bylam na wizycie u ginekologa powiedzial ze "cos" mam w lewym jajniku to cos to jest male 17mm. I mam takze jakies plyny w macicy nie duze ilosci kazal przyjsc za 2 tygodnie. Dzisiaj zaczelo mnie bolec podbrzusze bardziej prawa strona. Zrobilam test ciazowy wyszly dwie kreski w tym jedna blada. Beta wyszła 133. Moze to byc ciaza pozamaciczna? Tak sie boje wizyte mam dopiero za tydzien

Odnośnik do komentarza

może być, ale wcale nie musi. może po porstu jest to bardzo wczesne ciąża i dlatego jeszcze lekarz nic nie widział. Poczekaj spokojnie te dwa tygodnie. Jakby te plamienia się nasiliły albo mocniej bolał Cię brzuch to idź do lekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...