Skocz do zawartości
Forum

Ile żyją plemniki w ślinie?


Gość ro...la

Rekomendowane odpowiedzi

ile zyja plemniki w slinie. Moze zadam dziwne pytanie, ale nie daje mi to spokoju. A lekarz jest najlepszym zrodlem informacji. Naswietle Pani nieco sytuacje. Otoz kochalam sie z moim chlopakiem klasyczne z prezerwatywa a potem oralnie. Partner zakonczyl na mnie (tzn. w moich ustach i na piersiach). mialam tez nasienie spora ilosc na rekach.sperme zmieszana ze slina zaaplikowalam reka do pochwy. moj partner jeszcze nie chce miec dziecka. mowi pozniej.....albo jak wpadne to itak bedzie szczesliwy tak mi powiedzial. ja nie chce czekac. ale teraz zastanawiam sie czy jest mozliuwe zaplodnienie w taki sposob i czy slina moze uszkodzic plemniki? czy jest mozliwe aby plemnik zostal uszkodzony przez sline i doszlo do zaplodnienia i czy mialoby to wplyw na rozwoj plodu. wiem ze to paranoiczne pytanie, ale naprawde potrzebuje uzyskac odpowiedzi. jesli tak zaszloby do zaplodnienia. to chce aby plod byl zdrowy? zatem czy slina zabija plemniki. jesli nie ile plemniki moga w niej przezyc i jeszcze jedno. ile plemniki zyja poza organizmem?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Nie da się jednoznacznie określić czasu przeżycia plemników w jamie ustnej. Z pewnością środowisko jamy ustnej oraz zmieszanie nasienia ze śliną obniża jego właściwości a co za tym idzie, zdolność do zapłodnienia. W opisany przez Panią sposób aplikacji nasienia szanse na powodzenie są niewielkie. Proszę pomyśleć o szczerej rozmowie z partnerem na temat własnych oczekiwań.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...