Skocz do zawartości
Forum

Zły sen noworodka


Gość monisia599

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monisia599

Witam mam problem z 6 miesięcznym malcem który w nocy strasznie sie wierci zjada o 20 mleko potem idzie spać.Czasem przebudza się za 2 lub 3 h o 24 znowu mleko i ok 2,3 h znowu wierci się i kręci mruczy. Czasem całkiem się wybudzi i gaworzy nawet do 5 nad ranem. Nie ząbkuje dbamy o temperaturę i wilgotność w pokoju na noc wietrzymy. Mały w dzień jest pogodny i nic mu się nie dzieje .Śpi po godzinie czasem dwie w ciągu dnia.My z mężem jesteśmy strasznie nie wyspani i troche nas to męczy. Dodoam że mały od początku nie sypiał zbyt dobrze. Zazdroszczę mamą których malństwa śpią od 21 do 7 .Teraz dostał czopki viburcol ale one też nie pomagaja nie wiem już jak mu pomóc?

Odnośnik do komentarza
Gość może to alergia

Z tego co pamiętam mój synek dostał viburcol jak płakał nam po nocach z powodu kolki i też średnio mu pomógł. Znajoma położna poleciła mi latopic, probiotyk z polskimi szczepami bakterii mlekowych, który jest bardzo skuteczny przy alergiach pokarmowych. To u nas był strzał w dziesiątkę, po nim synek znacznie lepiej spał i nie miał kolek, okazało się że alergenem było białko krowie.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, że częste budzenie w nocy jest związane z tym, że dziecko jest głodne. Przed snem niemowlę powinno spożyć sycący posiłek np. mieszankę z kleikiem ryżowym lub kaszkę na mleku modyfikowanym. Dziecku karmionemu piersią można podać kleik gotowany na wodzie. Oczywiście nie można wykluczyć, że niespokojny sen ma podłoże chorobowe. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z pediatrą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...