Skocz do zawartości
Forum

Ciemnobrązowa wydzielina z pochwy w ciąży


Gość ma...85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdeczie,chcialam sie dowiedziec jak ryzykowna jest ciemno-brazowa wydzielina z pochwy,dodam ,ze jestem w 5 tygodniu ciazy!tydzien temu dowiedzialam sie ,ze bede mama :) staralismy sie z mezem od paru miesiecy wiec jestem w tej chwili przerazona tym dziwnym sluzem:( kiedy pierwszy raz bylam u lekarza ,dowiedzialam sie ,ze mam zaniskie hcg,pani doktor mnie pocieszyla,ze zrobimy jeszcze jedno badanie aby sie upewnic czy dzidzia sie rozwija.Zalamana czekalam na wyniki badan,dzien po wizycie lekarskiej czyli 3 dni temu zobaczylam na papierze jak sie podcieralam brazowa wydzieline z domieszka krwi,ale nie duzo!wpadlam w panike pojechalam odrazu do lekarza, zbadal mnie ale powiedzial,ze jest zawczesnie zeby co kolwiek powiedziec i zebym przyszla na drugi dzien to juz beda moje wyniki.Pojechalm wczoraj z mezem na ta wizyte i pani doktor mi powiedziala,ze moje hcg podwoilo sie ,ze wszystko wyglada ok,ale co do wydzieliny to moze byc po zagnieżdzeniu sie zarodka ,ucieszylam sie ,ze wszystko jest jak ma byc,ale marwie sie jeszcze troche bo dzis znow wydzielina jest bardzo lekka ale jest,nastepna wizyte mam za tydzien,a usg dopiero w 13 tyg.a to za 7,5 tygodzia!!!!mieszkam w Irlandi a tutaj nie biora wszystkiego na serio :( co mam zrobic??czekac??czy jechac do szpitala na wlasna reke,i nawet nie wiem czy z tym problemem nie przyjma?? blagam o POMOC(a i dodam ,ze z starchu zrobilam test ciazowy tak aby sie upewnic,i wyszedl pozytywny)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...