Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po odstawieniu tabletek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o radę. Przez 4 miesiące brałam tabletki antykoncepcyjne Diane 35; ostatnią tabletkę zażyłam 20 grudnia, po czym 24 grudnia dostałam krwawienie z odstawienia. Kolejne opakowanie powinnam zacząć 28 grudnia, jednak z przyczyn osobistych niestety musiałam zrobić przerwę. 3 stycznia kochaliśmy się z partnerem bez zabezpieczenia z wytryskiem we mnie. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży ??? Nie wiem jak obliczyć dni płodne, czy akurat trafiliśmy na dni płodne czy niepłodne. Zawsze miałam regularne cykle 28 dniowe, ale po tabletkach nie wiem jak to wszystko będzie wyglądało. Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

witam i bardzo dziękuję za odpowiedzi; Z niecierpliwości zrobiłam test w 11 dniu od stosunku - wyszedł negatywny; jednak zdaję sobie sprawę że test mógł być wykonany za wcześnie. Zaczekam do 14 dnia - bądź do dnia spodziewanej miesiączki (chociaż i tutaj trudno powiedzieć, ponieważ nie wiadomo czy po odstawieniu tabletek pojawi się w 28 dniu cyklu). Tak więc zaczekam jeszcze parę dni i wtedy się upewnię.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...