Skocz do zawartości
Forum

Pęknięcie prezerwatywy podczas pierwszego razu a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Ostatnio postanowiliśmy razem z partnerem że w końcu to zrobimy. Kilka dni temu uprawialiśmy seks, lecz nie jestem pewna czy moja błona została przebita. Pierwszy raz próbowaliśmy z prezerwatywą, lecz podczas stosunku pękła ona, ale chłopak nie włożył całego członka, a ja zaraz przy lekkim włożeniu czułam ból, i dalej już nie mógł bo bardzo mnie bolało ale nie poczułam żeby przebił mi błonę. Jak pękła mu prezerwatywa nie jestem pewna czy była w niej sperma;c . Później była palcówka, tak bardzo bolało że masakra, ale nie czułam zeby tez przebił mi błonę choć na bieliźnie miałam lekko takiej brązowej ciemnej krwi, ale bardzo mało . Kiedy wkładał mi palce nie czuł mój chłopak czy przebił błonę czy nie ...
Martwie się bo nie wiem czy nie wpadliśmy ...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli doszło do pęknięcia prezerwatywy oraz istnieje podejrzenie, że doszło do wycieku nasienia lub preejakulatu to jak najbardziej istnieje prawdopodobieństwo ciąży. Proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki lub po 14. dniach od ryzykownego stosunku. W razie wątpliwości powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

To jest mit że podczas pierwszego razu nie da się wspaść i to zapamiętaj. Błona dziewicza to nie zasłona pancerna i nie chroni przed zapłodnieniem. Tak jak Pan Doktor powiedział skoro prezerwatywa pękła to istnieje ryzyko ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...