Skocz do zawartości
Forum

Lęk z powodu homoseksualnych myśli u nastolatka


Gość Gość1011

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość1011

Witam mam 14 lat jestem chłopakiem.Od jakiegoś czasu mam złe myśli one same nachodzą.W tych myślach np. jest że podobają mi się chłopcy.Jak dla mnie i chyba każdego jedni lepsi drudzy mniej lepsi.Przez to wszystko mam myśli że jestem gejem a ja się tego brzydzę..Przez to popadłem w dołek nie wiem co robić miewam myśli samobójcze i źle mi z tym.Kiedy się tak denerwuje czuję ucisk na sercu.Ostatnio wiele się masturbowałem i moja erekcja od 2 dni zmalała muszę sobie pomagać ręką żeby ją wywołać. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że jesteś w okresie dojrzewania i z czasem samo to minie, a teraz dopiero ujawnia się w Tobie seksualność, poznajesz "ten świat" i tak reagujesz, tak bywa w tym okresie. Na razie nic z tym nie rób, nie tłum tego, ani też nie rozwijaj np. poprzez oglądanie jakiś filmów. Po prostu to przeczekaj, a jeśli problem nie ustąpi to pójdź do psychologa :)

Odnośnik do komentarza

To co przeżywasz przeżywa wielu chłopców w Twoim wieku. W okresie dojrzewania mogą pojawić się homoseksualne fantazje albo zastanawianie się nad własną orientacją ale to wcale nie znaczy, że jesteś gejem. Nie musisz się tego obawiać, myśli te pojawiają się bo o nich myślisz stresujesz się i stad są i tak w kółko. To może powodować stany nerwicowe i lęki. Po prostu odganiaj te myśli, gdy Cię najdą powtarzaj sobie, że to taki okres dojrzewania że przecież wiesz kim jesteś wszystko jest w porządku i zajmij się czymś, co przykuje Twoją uwagę i zmieni temat. Nie masz powodów do obaw, te myśli na pewno przejdą z czasem.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam, jesteś nastolatkiem w tym wieku zazwyczaj jest tzw'' burza hormonów''
Myśli samobójcze mogą być związane z depresją najlepiej udaj się do psychiatry oraz psychologa
On rozwieje twoje wątpliwośći i być może rozpoczniesz psychoterapię a uczucie ucisku na sercu może być to nerwica która tak sie objawia i której towarzyszy również lęk, Udaj się do lekarza! Z pozdrowieniami!@

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...