Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie i napady gorąca po cesarskim porodzie


Gość ka...33

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie wiem co się ze mną dzieje jestem 3 miesiące po cesarce na początku czułam się dobrze jednak od 3 tygodni czuję się zle około 2 tygodnie bolały mnie nogi a właściwie żyły czułam ukłucia rozpieranie czasem dziwne bulgotanie byłam osłabiona chwilami w dzień robiło mi się słabo serce zaczynało szybciej bić czułam uczucie gorąca po jakimś czasie przechodziło jakieś 3 dni temu nogi przestały mnie boleć jednak problem ze złym samopoczuciem wciąż został najgorzej jest w nocy kiedy się kładę spać po około pół godzinie czuję dziwne nieprzyjemne uczucie niepotrafię tego opisać jakby jakieś duże ciśnienie szło od pleców czasami od nóg w górę czasami dochodzi do głowy zaczyna się po mału i jest coraz silniejsze czuję się wtedy bardzo zle szybko siadam na łóżku pomału odchodzi ale gdy znówu się położę po kilkunastu minutach jest to samo dodam że na początku zdarzało mi się to raz na tydzień może dwa razy a teraz już codziennie bardzo się boję nie wiem co mi jest boję się kłaść spać mam małą córeczkę i przeraża mnie myśl że może coś mi się stać udałam się do lekarza pierwszego kontaktu czekam na wyniki morfologi razem z tarczycą bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jest mało prawdopodobnym, że dolegliwości są następstwem cesarskiego cięcia. Dolegliwości mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych. Z opisu wynika, iż jest Pani w trakcie diagnostyki. Proszę cierpliwie poczekać na wyniki badań. Jeśli zajdzie taka konieczność to zostanie Pani skierowana przez lekarza rodzinnego do odpowiedniego specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...