Skocz do zawartości
Forum

Wypływanie spermy z pochwy po stosunku przy staraniach o dziecko


Gość Młoda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały dylemat ? a porozmawiaci nie moge znikim bo stydze sie o tym rozmawiaci ale przechodze do sensu sprawy . staramy sie jusz długi czas o dziecko i niewiem czy to jest jakimś problemem zemno jak sie kocham z partnerem i on dochodzi do Erekcja to po sexsie zamomet moja macica wszystko zraca mozna tak powiedziec na bielizne . i teras nawet niewiem czy to jest jakis problem ?????????jestem sama stym problemem czekam na odpowieci ??????

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota R.

Witam ma mały problem . od jakegoś czasu staramy sie o dziecko i nic . Jak sie kocham z partnerem mojim i jak on dochodzi . To moja pochwa zaras wzraca na wieszk wypływa ze mie i teras niewiem czy to tak mam byci czy cos jest nie tak zemno ????????????
czekam na odpowieci kogos i esperta ??????????

Odnośnik do komentarza

Staram się z mężem o dziecko minęło już trzy lata i nadal nie mogę zajść w ciąże mam dwa pytania na które nie znam odpowiedzi a myślę że to przez to nie mogę zajść z ciąże.Zawsze jak się kocham z mężem nigdy nie mam orgazmu po prostu nie dochodzę bo mój mąż za szybko dochodzi a ja tak szybko nie potrafię i zawsze po wszystkim jak mój mąż dojdzie to cała sperma ze mnie czyli z pochwy wylatuje mam wrażenie że nic tam nie zostaje i że to jest powód że nie mogę zajść w ciąże i nie wiem czy to jest normalne czy każda kobieta tak ma czy tylko ze mną jest coś nie tak.Proszę o odpowiedź bo naprawdę chciałabym wiedzieć czy sperma u każdej kobiety wypływa z pochwy czy tylko ja tak mam i czy to ze mną jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...