Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po niezabezpieczonym stosunku a ciąża


Gość na...0i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio miałam okres 29 wrzesnia trwał 7 dni do 6 pazdziernika ! 6 pazdziernika współżyłam z facetem ! powinnam dostać okres (chyba) 27 pazdziernika według kalendarzyka dzis jest 5 listopad nadal go niema :( boje sie zemogę być w ciązy chociaż chłopak nie kończył we mnie ... Ponadto dodam ze raczej nigdy mi sie tak niespózniał ... :(((((( teraz mam tak okropne nerwy ze już niemogę bardzo boli mnie żołądek odbija mi się samoczynnie boli mnie trzustka piersi niekiedy chwilami a do tego mam białto przezroczysty śluż ....czuję sie tak jak bym miała dostać okres lecz nadal go niema ! :( prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam,

Na poczatku sierpnia urodzilam dziecko. W polowie pazdziernika dostalam pierwszy okres ktory trwal okolo 3 dni nastepnie 2-3 tygodnie pozniej znow taki krotki. Pierwsza normalna miesiaczke dostalam 3 grudnia i trwalam ona 6 dni. 21 grudnia kochalam sie z partnerem (zabezpieczamy sie prezerwatywa) poniewaz nadal karmie moje coreczke piersia i nie chcialabym w tym momencie stosowac zadnej antkoncepcji hormonalnej. Tego dnia czyli 21 grudnia kochalismy sie bardzo krotka chwilke bez zabezpieczenia. 26 grudnia zaczelam odczuwac lekki bol w podrzuszu plus bardzo jasne slabe plamienie. Okresu nie dostalam natomiast drugiego dnia sytuacja sie powtorzyla. Dzisiaj jest 29 grudzien i dochodzi klujacy bol jajnika ale miesiaczki nadal nie mam. Czy w tej sytuacji jest duze prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...