Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

witam,
mam pewien problem. wspolzylam w dni plodne. tydzien po mialam mdlosci, zawroty glowy, bole podbrzusza, jakies dziwne laskotanie, czulam sie zmeczona, senna, mialam wysoka temperature. dla mnie to zmeczenie lub przeziebienie, aczkolwiek stan sie utrzymuje, mimo ze w dzien spodziewanej miesiaczki dostalam normalnego krwawienia, jednak trwalo 2 dni. Prosze o porady, informacje na temat tego czy mozliwe jest ze zaszlam w ciaze. ponoc czesto sie to zdarza, bede wdzieczna za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Na podstawie opisu nie jest możliwe stwierdzenie czy jest Pani w ciąży. W celu weryfikacji ciąży należy wykonać test ciążowy dostępny w aptece bez recepty. Prawidłowo wykonany test ciążowy powinien być wiarygodny po takim czasie od stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Urodziłam dziecko, potem od kilku lat nie miałam partnera. W czerwcu br, nad morzem, "przesunął" mi się okres na termin wcześniejszy niż dotychczas. W lipcu br (10, 11 i 12) uprawiałam seks oralny. Mogło dojść do przeniesienia palcami nasienia (nie było wytrysku, ani kontaktu pochwy z penisem). Po chwili od ostatniego "działania" (12 lipca), dostałam okres. Bardzo obfity i bardzo trudny do wytrzymania. Czy okres już taki pozostanie? Czy mimo okresu, jest nadal zagrożenie ciążą? Kiedy test?

Odnośnik do komentarza
Gość załamana 2

witam :) ZATRZYMAŁA MI SIE MIESIĄCZKA ,ROBIŁAM 2 TESTY CIĄZOWE I WYSZŁY NEGATYWNE ,DOTĄD MIAŁAM NORMALNIE MIESIĄCZKIE MIEDZY 1 A 2 BYŁY 2-3 DNI RÓZNICY ,OSTATNI RAZ MIAŁAM W LIPCU ,GDZIE W SIERPNIU POWINNAM MIEC OKOŁO 4 A NIE DOSTAŁAM DO DZIS ,JAKA MOZE BYC TEGO PRZYCZYNA ,PROSZE O ODPOWIEDZ .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...