Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie plastrów Evra a ciąża


Gość olaa123

Rekomendowane odpowiedzi

Stosowałam plastry evra, jednak chcę je odstawić na dwa miesiące. Pod koniec 4 tygodnia stosowania ostatniego opakowania(był to tydzień bez plastra) kochałam się ze swoim chłopakiem, wytrysk był wewnątrz. Po czym odstawiłam antykoncepcję. Czy plastry działają przez całe 4 tygodnie włącznie do ,,dnia zmiany plastra''? Nie istnieje ryzyko ciąży w tym przypadku? Gdyż było to 2 dni przed końcem owego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Gość agamic024333

Witam

Opiszę po krótce sytucję.

Plastry evra stosowałam od 9 miesięcy. W grudniu przykleiłam pierwszy plaster o czasie i niestety w dniu zmiany plastra na drugi nie znalazłam opakowania z kolejnymi... W sumie i tak miałam zamiar je odkleić ze względu na ogromne wahania nastrojów. Po trzech dniach dostałam okresu ponownie - z odstawienia. Po czym stwierdziłam , że nie będę przyklejać kolejnych bo mi to służyło , nerwy odeszły jak ręką odjął.

I teraz punkt kulminacyjny.

Kiedy powinnam mieć owulację? Współżyję z partnerem , z którym mam już synka. Zawsze kończy we mnie. Tak na prawde chcemy miec drugie maleństwo i zastanawiam się czy mogło już dojść do zapłodnienia.

Z drugiego okresu wynika , że owulację powinnam mieć piętnastego stycznia. Spaliśmy ze sobą 6.01 w nocy z 12/13 i w tą niedzielę tj. 20.

Jeśli chodzi o obserwacje - ból podbrzusza od tygodnia taki jak na zblizającą się miesiączkę. Od jakichś 3 dni duża ilość śluzu.

Mam taką manię robienia testów i zrobiłam już ich z pięć kazdy niestety dał wynik negatywny...

A i wg drugiej miesiączki - tej z odstawienia powinnam dostać kolejnej za tydzien. 29 stycznia.

Czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...