Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Przelewanie się i burczenie w brzuchu


Gość blablabla123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieznany użytkownik

Witam, mam taki sam problem. Z tym ze u mnie trwa już to rok, byłam miesiąc w szpitalu gdzie robiono mi wszystkie badania i niby wszystko jest dobrze, z taką diagnoza wypuścili mnie ze szpitala gdzie faszerowali mnie tylko lekami i Zastrzykami przeciwbólowymi. U mnie objawy wyglądają tak: bardzo częste i mocne bóle brzucha które promienuja aż do pleców, czasem kluje mnie w mostku i mam problem ze złamaniem oddechu, bóle głowy, poburkiwania w brzuchu, nudności, wymioty, biegunka a czasem zaparcia, zmiana koloru moczu raz jest zwyczajny, raz bardzo jasny a czasem krwisty i cuchnacy. Wiem ze tego sporo mam 21 lat i szczerze mówiąc przygody z bólem mojego brzucha mam już dosyć, lekarza zmieniałam kilkakrotnie bez efektu żaden nie jest w stanie postawić diagnozy.

Odnośnik do komentarza
Gość Asia1989999999

Witam od 3 dni mam problem z jelitami. Burczy mi i bulgota miałam półtora dnia wodnista biegunkę jak woda z krwią i słuzem, jeden dzień wolnego od stolca i teraz znowu delikatne bóle brzucha że muszę iść na kibelek i mój stolec jest już trochę lepszy nie jak woda ale taka papka w strzepkach. Dodam że brałam bez probiotykow 4 dni antybiotyk zinnat 2 razy dziennie. Czy ta biegunka może być od tego?

Odnośnik do komentarza

najprawdopodobniej  jest to nietolerancja laktozy tak jak u mnie ja zmagałem się z tym 5 lat chodzile po lekarzach zjadłem wszystkie leki i gowno pomagało dopiero wyeliminowanie produktów zawierające laktozę mocno ograniczyło skutki burczenia w brzuchu. Uwaga nawet nie wiecie jakie produkty przetworzone zawierają laktozę 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...