Skocz do zawartości
Forum

Przyjęcie dwóch tabletek jednego dnia


Gość olaaa1

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie jst już trochę przedawnione ale chciałabym mieć pewność.

Dwa miesiace temu w około 2 tygodniu brania tabletek wziełam 2 tabletki za jednym razem przez rozkojarzenie, tabletki biorę o godzinie 20 jedną wziełam przed godz. 20 a drugą 2 godziny później zoorientowalam się następnego dnia gdy miała zarzyć tabletkę ... której nie zarzyłam z uwagi na to że zażyłam ja poprzednego dnia... w dniach kolejnych kontynuowałam branie tabletek jak zawsze... (czyli wyszło na to że podczas brania tabletek zrobiłam jednodniowa przerwe a jednego dnia wziełam 2 tabletki) i jak zawsze zrobiłam 7 dniową przerwe i potem znów 21 dni brania tabletek..... Mam tylko pytanie czy to co stało sie nie zaburzyło jakoś dalszego stosowania tabletek ...?

Odnośnik do komentarza

Witam, zapomniałam przyjąć 13. tabletkę antykoncepcyjna Yasminelle. Biorę je zawsze ok godziny 21. 14. tabletkę zaś przyjęłam z mniej więcej 10h opóźnienia, gdy tylko sobie o nich przypomniałam. Wzięłam obie naraz. Czy dobrze postąpiłam? Czy powinnam stosować dodatkowe zabezpieczenie czy też ochrona nie powinna być zmniejszona?

Odnośnik do komentarza

Witam, przyjmuję tabletki ovulan od 11m-c . przez przypadek zapomniałam przyjąć 2 tabletki z nowego opakowania . przyjęłam ją razem z 3 kolejnego dnia czyli dwie naraz . stosunek bez zab. był 4 dni przed pomyłką i 5 dni po. czy prawdopodobieństwo ciąży jest duże? proszę o szybka odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...