Skocz do zawartości
Forum

Brak objawów przedokresowych


Gość ag...16

Rekomendowane odpowiedzi

Brak objawów przedokresowych.
Witam. Mam 21 lat. Mój problem polega na tym, że teoretycznie powinnam dostać okres wczoraj lub dziś. Ostatnimi czasy miałam go regularnie. Ale nie chodzi mi to jedynie o brak okresu, ale o jego objawy. Zawsze przed miesiączką ( tydzień przed lub nie mniej niż 4 dni przed ) miewam tzw. objawy przedokresowe. Na pewno każda kobieta takowe miewa. Polegają one na lekkim pobolewaniu jajników, wzmożonych wzdęciach ( choć ja wzdęcia mam często, nie tylko w okolicach i w trakcie okresu ) oraz bólu piersi, one najwcześniej zaczynają mnie boleć i bolą zawsze, dzięki nim nie zapominam, że zbliża się okres. Jednak dziś, gdy jest dzień, w którym powinnam dostać miesiączkę, nie mam żadnych jej objawów. Nie pobolewają mnie jajniki, a przede wszystkim piersi ! Czuję się jak w normalnym dniu pomiędzy miesiączką. Nic a nic nie czuję, abym miała ją dostać, jedynie sama świadomość, że to już pora. Choć powinnam dodać, że jestem bardziej rozdrażniona i szybciej się denerwuję. Z jednej strony powinnam się cieszyć, że nie cierpię z bólów, ale jest to bardzo zastanawiające. Nie chodzi o okres, bo wiadomo może się on spóźnić z różnych powodów. Zastanawia mnie brak bólu piersi ! Przez wszystkie lata, kiedy mam miesiączkę, nie miałam takiego wyjątku.

Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Przyczyną braku miesiączki może być ciąża. Jeśli ciąża zostanie wykluczona to należy poszukać innego podłoża dolegliwości. Niektóre przyczyny braku miesiączki to zaburzenia hormonalne, nieprawidłowa dieta, stres, przemęczenie, czy zmiana klimatu. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...