Skocz do zawartości
Forum

Brązowy śluz przy braniu tabletek antykoncepcyjnych


Gość po...20

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Od czasu kiedy biorę tabletki antykocepcyjne (rok) moja miesiączka trwa bardzo krótko i jest skąpa, często towarzyszy jej brązowa gęsta wydzielina. Jednak tym razem w ogóle miesiączki nie było, tylko ta gęsta wydzielina.. Objawy mam takie same jak miesiączka, bóle podbrzusza, piersi..
Ta wydzielina pojawiła się w niedzielę 14.10, a 12.10 byłam u ginekologa na badaniu cytologicznym i pojawiła się krew, co Ginekolog określiła mianem nadżerki lub infekcji.. Często mam infekcje dróg moczowych, ale nie wiem czy to może wpłynąć na miesiączkę. Tabletki biorę wg zaleceń, no może zdarzyło mi się spóźnić około dwóch godzin.. Czytając te wszystkie fora, boję się że ten brązowy śluz może oznaczać ciążę. Dodam iż parę miesięcy temu zdarzyło mmi się nie mieć okresu w przerwie między tabletkami. Czy istnieje ryzyko, ze jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam , mam mały proble.. A wiec zacznę od początku około miesiąca temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne , w tym miesiącu okres pojawił sie nieco pózniej i w pierwszym dniu krwawienia wzięłam 1 tabletkę... Dziś wypada moja 11 tabletka (na21) i po obfitym krwawieniu widoczny był koniec miesiączki pojawiło sie plamienie brązowawy śluz... Co to może oznaczać ? Mam sie czym nie pokoic , powinnam to zgłosić do ginekologa ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...