Skocz do zawartości
Forum

Drogi zarażenia się toksoplazmozą


Gość gosiaczek241988

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gosiaczek241988

Witam jestem w 22 tygodniu ciąży jak każda kobieta miałam robione badania na Toksoplazmoze w czesnej fazie ciąży wyniki wyszły ujemne ale i też WYSZŁO że przebyłam wcześniej tą chorobę zanim byłam w ciąży pózniej powtórzyłam jeszcze raz badanie wyszło to samo i na tym się skończyło dalsze badania na tą chorobę . Teraz jak już wcześniej napisałam jestem w 22 tygodniu ciąży ostatnio jadłam dużo jabłek i dobrze je nie umyłam po zjedzeniu jednego z tych jabłek poczułam okropny zapach kota na moich dłoniach jak by mi napstrykał na ręce boje się że przez to mogłam sie zarazić tą toksoplamozą że na jabko wcześniej mógł napstrykać kot czy w taki sposób można się zarazić ? proszę BARDZO o odpowiedz z góry DZIĘKUJĘ .

Odnośnik do komentarza
Gość natalka32812

Witaj...odpowiem Ci na to pytanie bo takze jestem w ciazy i mialam robione to badanie i takze przebylam juz ta chorobe... Nie mozesz sie nia zarazic poraz drugi, poniewaz raz w zyciu sie ja lapie i ma sie juz na cale zycie... Wiec sie nie martw:) I myj owoce i warzywa bo co innego mozesz zlapac...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...