Skocz do zawartości
Forum

Wymioty,rozdrażnienie i stres z powodu pracy a renta


Gość bobis161

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie jestem na chorobowym od sierpnia poniewarz miałam problemy zdrowotne z powodu spraw kobiecych ale dodatkowo mam problemy z żołądkiem 3 lata temu miałam depresje tak myślę bo nie byłam nigdzie u psychiatry ale leczyłam się u pani endogastrolog miałam problemy z żołądkiem nie mogłam w nocy spać budziłam się nad ranem wymiotując , płakałam że mi rodzice umrą chociaż byli zdrowi , wciągle myślałam o śmierci a jak często wymiotowałam to myślałam żeby umrzeć to będe miała spokuj gastrolog przepisała mi doxepin brałam 6 miesięcy pomogło ,po trzech latach postanowiłam iść do pracy poniewarz rozstałam się z mężem , ale ledwo jak się przyjełam to znalazłam się na oddziale kardiologicznym lekarze nic nie powarznego nie wykryli powiedzieli że to może być od stresu , po roku wruciłam do męża jest między nami dobrze ale w pracy nie daje rady jak wstaje rano jest mi nie dobrze trzęsie mnie w rzoładku wymiotować mi się chce mam biegunkę dziwne lęki nie mogę wysiedzieć w pracy każdy zapach mnie drazni poce się a sama myśl że mam iść znowu do pracy chce mi się płakać ,praca mi się podoba ale jestem zła na siebie że przez moje objawy czuje się do niczego biorę dodatkowo belergot na wymioty , obecnie jestem od sierpnia na chorobowym i mój rodzinny lekarz poiedział że mam się wybrać do psychiatry mam pytanie czy mogłabym się starać o rentę

Odnośnik do komentarza

jezeli lekarze nic nie orzekli, psychiatra czy psycholog też nie to raczej renta Ci się nie nalezy. Bo jakby nie patrząc jesteś zdolna do pracy. Gdyby psychiatra potwierdził, że rzeczywiście Twoje objawy są takie że uniemożliwiają Ci pracę to wtedy mogłabyś próbować. Jednak i tak o tym czy dostaniesz czy nie dostaniesz renty decyduje komisja.

Odnośnik do komentarza

Witam
Myślę że masz psychosomatyczne objawy na tle nerwicowym, udaj się do psychologa. Jestem pewna że terapia Ci pomoże. Odwagi nie jesteś sama, mnóstwo ludzi ma takie problemy. Niestety mamy takie czasy, ten pęd za pieniądzem może nas wykończyć. Trzymaj się
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...