Skocz do zawartości
Forum

Ściśnięcie jąder męża przez żonę a aseksualizm


Gość ww...66

Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż powiedział mi ze stałam się dla niego aseksualna po tym jak złapałam go za jądra i je ścisnęłam.A ścisnęłam mu je ze złości ponieważ znęcał sie nademną psychicznie już od kilku lat i ostatnio nie wytrzymałam nerwowo i chciałam mu pokazać jak to mnie boli co on do mnie mówi . Czy rzeczywiście po tym co mu zrobiłam może czuć do mnie antyseksualizm.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że może nie mieć ochoty na seks z Tobą, ponieważ kojarzysz mu się z osobą, która zadała mu ból, a jądra i penis są bardzo wrażliwym miejscem i w głowie męża mogłas przestać być postrzegana jako żona -> coś miłego -> seks tylko żona -> ból jąder -> złośliwość. Twoje zachowanie było bardzo infantylne mogłaś zrobić mu krzywdę. Proponuję udać się na terapię małżeńską aby nauczyć się ze sobą rozmawiac i żyć w zgodzie ewentualnie zastanowić się nad separacją jeśli nie potraficie w kulturalny sposób się dogadywac tylko się ściskacie za jądra i inne równie miłe rzeczy robicie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
To co zrobiłaś, nie tylko sprawiło duży ból fizyczny Twojemu mężowi, ale również spowodowało lęk, że taka sytuacja może się powtórzyć (na przykład w momencie zbliżenia). Dlatego moim zdaniem to może być przyczyną pewnej awersji seksualnej do Ciebie.
Napisałaś, że Twój mąż znęcał się nad Tobą psychicznie - czy próbowałaś poradzić sobie z tym problemem w inny sposób?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie jestem psychologiem , ale jednej rzeczy nie rozumiem jeżeli twój mąż najbliższa osoba znęca się nad tobą psychicznie,obojętnie w jaki sposób .Czy wyzwiskami , czy poniżaniem, szarpanie, bo tego nie napisałaś, mogę się jedynie domyślać.To ja się dziwie że to ty, masz jeszcze ochotę iść z nim do łóżka . Szczerze mówiąc w ogóle mi nie jest go żal, że tak postąpiłaś po prostu nie wytrzymałaś nerwowo . I daj sobie spokój z nim . Wątpię , że on ciebie kocha, ale na pewno dałaś mu do zrozumienia, że z tobą nie ma żartów. Wiem co mówię bo sama przez to przeszłam mój ex- mąż też mnie wykańczał psychicznie tak jakby miał satysfakcje z tego że mnie poniża, ale tylko jak byliśmy sami nigdy w obecności kogoś. Któregoś wieczoru przyczepił się kolejny raz do przysłowiowej ''zimnej zupy''. Nie mam pojęcia skąd wzięłam odwagę , ale mu się postawiłam próbował się szarpać ze mną ale taki łomot dostał że się później mnie bał. I oznajmiłam mu, że to koniec toksycznego związku . Powiedział, że bez nie go zginę ale nie zginęłam jestem o wiele silniejsza. Obecnie mam normalnego kochającego mężczyznę ,który każdego dnia daje mi dowód swej miłości i szacunku. Przemyśl to, czy warto być dla faceta workiem treningowym. Bo seks na zgodę nic nie pomoże ,a życie ma się jedno. Pozdrawiam EWCIA

Odnośnik do komentarza

Mój Jasiek lubi jak jemu ściskam jądra palcami i to bardzo mocno. Nawet sam mnie namawia żebym  trzymała jego jądra w ręce i je bardzo mocno ściskała i rozciągała jego worek z jądrami ile tylko potrafię jak najmocniej i doprowadzała do bólu jąder. Powiedział do mnie że wcale by nie miał żalu do mnie, jak by jego jądra popękały i rozgniotła bym oba jądra na miazgę , A wręcz przeciwnie byłby szczęśliwym że jest bezpłodnym samcem .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...