Skocz do zawartości
Forum

Obfite i nieregularne miesiączki po łyżeczkowaniu


Gość em...ak

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 23 letnia kobieta pol roku temu zaszlam w ciaze niestety po 8 tygodniu okazalo sie ze serduszko przestalo bic, czekala mnie wizyta w szpitalu. Dwa tygodnie po zrobionym zabiegu kazano mi przyjsc na konsultacje do mojego ginekologa wiec tak zrobilam po miesiacu dostalam dosc ofitej miesiaczki. Cieszylam sie ze tak szybo wraca moj organizm do normy choc kolejne miesiaczki nie byly dosc regularne, nie martwilam sie ale teraz przez dwa miesiace nie dostalam. Poszlam na wizyte do inekologa twierdzil ze miesiaczka wypadla nie rozumiem tego jak cos co powinno oczyszczac organizm kobiety moglo wypasc. Wczoraj dostalam bardzo obfinej miesiaczki strasznie sie martwie ze cos jest nie tak. Czy mam sie zdecydowac na wizyte u innego ginekologa czy czekac co bedzie dalej, podkreslam ze bardzo chcemy dzidziusia z mezem po trzech latach malzenstwa a w takich sytuacjach jest to bardzo trudne.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po zabiegu łyżeczkowania macicy może dochodzić do zaburzeń miesiączkowania nawet do trzech miesięcy od zabiegu. Wiąże się to z czasem jaki potrzebny jest na unormowanie organizmu. Powinna Pani poczekać do terminu kolejnej miesiączki. Jeśli nie wystąpi w terminie to konieczna będzie ponowna wizyta u ginekologa. Jeśli nie jest Pani zadowolona z opieki obecnego lekarza to zawsze można skorzystać z usług innego specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...