Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha, biegunka i brak apetytu w ciąży


Gość ga...la

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jestem w 6 tygodniu ciąży i od ponad tygodnia dokuczają mi silne bóle podbrzusza, które kończą się zazwyczaj w toalecie. Po wypróżnieniu następuje ulga jednak ciągle towarzyszy mi uczucie wypełnienia, a stolec występuje z obfitym śluzem. Poza tym w brzuchu ciągle mi się coś przelewa i bulgocze. Temperatury nie mam, jedynie stan podgorączkowy (37,2) i nie codziennie. Ok kilku dni trzymam ścisłą dietę (gotowana marchewka, ziemniaki, ryż, gotowane chude mięso), ale niestety niewiele to pomaga (nie mam już rozwolnień, ale brzuch nadal boli, a stolec jest ze śluzem) Ciąża rozwija się prawidłowo. Na wszelki wypadek zażywam 3x dziennie duphaston. W ciągu tygodnia schudłam już 3kg i zaczynam się tym niepokoić. Oczywiście nie mam apetytu.
Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Występowanie śluzowych stolców oraz stan podgorączkowy mogą sugerować infekcję. Inną przyczyną może być zespół jelita drażliwego lub inne zaburzenia przewodu pokarmowego. Nie można wykluczyć również choroby pasożytniczej. Jeśli zmiana diety nie przynosi rezultatów to powinna Pani udać się do lekarza w celu diagnostyki dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...