Skocz do zawartości
Forum

Obfite krwawienie z pochwy


Gość Katjuszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,
od dłuższego czasu zamiast miesiączki pojawiło się u mnie krwawienie....ale nie jest to typowe krwawienie tak jak podczas miesiączki , jest mniej obfite (pojawia się np podczas podcierania , mycia , ewentualnie w małych ilościach na wkładkach higienicznych) .... Martwi mnie najbardziej to że trwa to bardzo długo.....bo ponad miesiąc :( bywa tak że na kilka dni zanika i znów się pojawia...Czy ktoś z Was miał podobny problem? co to może być ? Ewentualnie zna ktoś dobrego ginekologa na terenie śląska?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Wczoraj rano obudził mnie bardzo mocny ucisk pod brzuchem.
Gdy poszłam do łazienki to miałam bardzo obfite krawienie z pochwy. wcześniej wspólżyłam z chłopakiem pierwszy raz. Tak z 3 tygodnie wcześniej. Ale 5-6 dni po współżyciu miałam okres. Co to może być? Prosze o szybką odpowiedź. Czy to może być poronienie czy początek okresu. Lecz nigdy mi sie tak okres nie zaczynał :( jezeli mialam okres to chyba niemoze byc ciąża :(
teraz mi krawienie osłabiało, teraz to tak wygląda tak jak bym miala zwykly okres i wieczorem tak ok 19 znowu mialam krwawienie. Lecz troche słabsze niż poprzednie :( Co to moze byc? :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...