Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co to jest gruczolakowłókniak?


Gość iw...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pomimo tego, że karmie jedną piersią 18 miesięczne dziecko w tej piersi wyczułem guzek i zmusiłam ginekologa do USG, bo podobno przy karmieniu się nie robi... Znalazł guzek ok. 2 cm i skierował mnie do Poradni. W Krakowie 1 przystanek od dworca centralnego jest Uniwersytecki Szpital Kopernika 40. Tam jest regionalna poradnia chorób sutka, jak przychodzi się z wynikiem USG, na kt. jest guzek przyjmują od razu i po 2 tygodniach można już mieć zabieg usunięcia. To jest najlepsza Poradnia w Krakowie i nie wiem czy nie w Polsce - polecam gorąco. Po USG na miejscu w Poradni znaleźli drugi mniejszy guzek - też do usunięcia. Twierdzą, że to gruczołowłókniaki, ale dokładnie bedą wiedzieć po usunięciu ich i po zbadaniu. Trzymajcie za mnie kciuki!!!
Odnośnik do komentarza

Jakieś 5 lat temu wykrylam u siebie w samobadaniu  guzka wielkości grochu stwierdziłam że nie będę się odzywać że może wchłonie się sam rok temu urodzilam dziecko i powiększył mi się do rozmiarów 3 cm nie byłam u lekarza bo boje się diagnozy że to może być rak czasami odczuwam ból piersi a to jeszcze bardziej potęguje strach proszę pomóżcie doradzcie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...