Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to moja wina, że żona nie chce się kochać?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nienasycona

Do niedawna mieliśmy z mężem ten sam problem. Jesteśmy małżeństwem od kilku lat, mamy dwójkę małych dzieci. Siedziałam długo w domu najpierw z jednym dzieckiem potem drugie się urodziło... w międzyczasie w weekendy studiowałam. Teraz moje studia się kończą więc założyliśmy firmę abym mogła pracować (taki zawód). Mimo że bardzo tego nie chciałam to byliśmy zmuszeni zatrudnić opiekunkę na cały etat i po jakiś dwóch miesiącach stał się cud. Moja ochota na seks wróciła i to z taką siłą że zaczynam się zastanawiać czy nie przerośnie mojego męża. Jest super, nie sądziliśmy że to możliwe. Myślę że nadmiar obowiązków a już szczególnie zaangażowanie w opiekę nad dziećmi, kompletny brak wytchnienia pozbawiły mnie libido. Uważam że rady seksuologów typu oderwać się od obowiązków, wyjechać, odpocząć są dobre ale na krótką metę. Aby efekt się utrzymał potrzebna jest trwała zmiana trybu życia niestety. Kombinujcie i nie poddawajcie się.

Odnośnik do komentarza

Wspólczuje wszystkim. Mojemu mezowi również. Ciagle robi mi awanture o to ze nie chce się z nim pieprzyc. Czasem robiłam to placzac, by tylko jemu było dobrze i bym miała spokoj. Stosunki bolace... Źle to na mnie wplynelo... On swoim zachowaniem odbiera mi ochote zycia. Na myśl o seksie zastanawiam sie jakby tu się wywinąć. Nie podnieca mnie i tyle i wiedział to przed slubem, ale wmawial mi, ze ochota przyjdzie. Nie przyszla. Cierpie za każdym razem kiedy mysle o zbliżeniu. Robilam badania na wszystko co się da i nic nie wykazaly. Ktoregos dnia uciekłam z domu bo nie wytrzymałam presji. Sam powiedział, ze to moja ostatnia szansa i jak mu nie dam mogę się wyprowadzić. Poznalam mezczyzne na którego tez nie miałam ochoty, ale po pol roku znajomości doszło do bliższego kontaktu i było zupełnie inaczej. To ja chciałam się kochac i kochac i slychac mnie było na całej dzielnicy. Nie wiem od czego to zależy. Czulam się zupełnie inna osoba. Szczęśliwą. Wrocilam jednak do meza bo chciał byśmy spróbowali. Żal, ze z mezem znow placze podczas stosunku:((. Jest jak było...O tamtym nie mogę zapomnieć...

Odnośnik do komentarza
Gość Młody 4 miesiące po śluubie

Witam Ja to mam poważy problem .. mam 26 lat moja żona ma 21 jesteśmy 4 lata ze sobą żona jest bardzo atrakcyja Sex uprawiamy raz na miesiąc. Wiem że ona nie ma nikogo w 100% . W sumie od samego początku mówiła ze za sexem zbytnio nie przepada ale teraz ? To jest jakaś tragedia jesteśmy 4 miesiące po ślubie i nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza
Gość Żona Żoneczka

No i dobrze wam tak. Bo facet traktuje to tak zeby tylko się spuścić i tyle. Dla tego nam kobietom się odechciewa z "męzami" . Dobra rada: Kup coś drogiego swojej żonie i ładnego coś co jej sie podoba może wtedy . Zaachowuj się do niej tak jak nigdy wcześniej tego nie robiłeś troche zmiany. Jeżeli cie nie stać na prezenty dla zony ??

Odnośnik do komentarza

Wiekszosc przeczytałem i jestem w podobnej sytuacji.. tylko ze ja sam załatwiam sprawę bez kochanek. nikt o tym nie pisze ze sam zaspokaja swoje potrzeby. czy to az taki temat tabu ze faceci się nie przyznają czy faktycznie czekacie? mnie to podwójnie frustruje ze mam zonę a potrzeby zaspokajam sam.. tez ciagle czekam i staram sie jak najbardziej, ale nie wiem jak długo mam czekac (5 lat po slubie, bez dzieci) ona mowi mi ze już czas na dziecko.. a ja sobie mysle jak to dziecko zrobimy jak kochamy się co ktorys tydzień.. a do tego nie chce dopóki nie będzie miedzy nami jakos lepiej. nie wiem czy traktuje to jak jakas furtke?? dużo myśli w kilku zdaniach.. ale chociaż się wygadałem
pozdrawiam
i czekam na cos co spowoduje zmiany na lepsze..

Odnośnik do komentarza
Gość polak71@37.com

Mam podobnie. Ja 38lat, żona 32lata. Żona ma odwieczny brak ochoty. Po slubie wersja DEMO dziewczyny sie skończyła. Poza tym ona jest wiecznie sucha w środku. Jeżeli przygotuje żele i proponuje od razu aby je zaaplikowac to dostaję wiązankę, że ona potrzebuje czasu, itp. Czasu potrzebuje juz 14 lat. o 14 lza długo. Juz dawno bym to wygonił ale mamy dwojke dzieci. Po pierwszym synku jak widziałem co sie dzieje, postanowilem ze zrobię nam drugie dziecko, abym miał w tym tragicznym zwiazku dla kogo żyć, gdyz swoich dzieciątek nie zostawię nigdy. Bardzo intensywnie zastanawiam sie nad pojsciem do specjalisty psychiatry, opowiedzenia mu wszystkiego, zaczac leczyc swoja nerwice spowodowana brakiem seksu, i............. poszukam sobie kochanki. Nie proście się, nie zabiegajcie na siłę - nie mozna z siebie robic kretyna skoro druga osoba nie ma racji i pojęcia o wspolnym dzieleniu życia i ofiarowaniu siebie,.

Odnośnik do komentarza
Gość mandarynka

jeśli kobieta ma milion myśli w głowie, żeby wszystko w życiu i w domu i przy dzieciach działało jak w zegarku. Martwi się o tysiące spraw, które ma na głowie. Jeśli czuje presje czasu, albo presje zadowolenia faceta tylko na 5 min, który potem jak dostanie czego chce odwróci się na drugi bok i zaśnie. Pytanie czy to jest właśnie to czego ona chce? Może gdyby facet pomagał w tym wszystkim co ma na głowie, wspierał ją, dawał poczucie bezpieczeństwa, dbał o miłość w najprostszych gestach a nie przypominał sobie o żonie jak tylko zachce mu się seksu. To, że jest jego żoną, to co ma ciągle tylko leżeć w łóżku i być na zawołanie? myślę, że nie. Myślę, że też powinna być doceniana. co z tego, że dla seksu zrobisz świece, ciasto , muzykę czy coś jak ona musi się zająć całą resztą wszystkiego i nikt nie spojrzy na to czego właśnie chce ta kobieta uwiązana dziećmi, pracą, zakupami, obiadami, kolacjami i sprzątaniem. Etatem na całe dnie i noce, nawet w nocy kiedy leży w łóżku myśli o każdym kolejnym dniu. też bym nie miała ochoty dawać facetowi przyjemność, skoro ja tej przyjemności bym nie miała.

Odnośnik do komentarza
Gość mandarynka

@~polak71@37.com: bo facet jak coś chce to musi to mieć i to najlepiej od razu. Kobieta potrzebuje tego czasu. Faktycznie kryzys wieku średniego istnieje i a stare lata fibziup fo głowy strzela. Czy szukanie kochanki na boku, bo brakuje seksu jest w ogóle moralne wobec żony? Ona też coś daje w swoim życiu. Pewnie pracuje, czy zajmuje się dziećmi, może też ma milion spraw, zmartwień?, Co ma czuć kobieta do faceta skoro on ma takie podejście do wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Gość mandarynka

@~on 2,5 roku po ślubie: "żona" obiekt, który najlepiej zamknąć w klatce i mieć tylko dla siebie, wyręczyć ze wszystkiego. rozumiem pomoc w domu, itd. bo rola faceta też na tym polega, ale może ona potrzebuje jakiś ludzi wokół siebie, potrzebuje być potrzebna, potrzebuje mobilizacji do tego by robić coś w życiu. ciężko tak ocenić kogoś kogo w ogóle się nie zna i nawet ne wiem jaka ta osoba jest. A może porozmawiać na spokojnie, zadawać sobie pytania? Czego od siebie wzajemnie oczekujecie, co moglibyscie zmienić? a skoro temat seksu, to kobieta nie może czuć presji, że facet tego chce i już, on ma próbować ZDOBYWAĆ Kobietę cały czas.

Odnośnik do komentarza
Gość mandarynka

@~reno: czy jeśli Twoja żona znalazłaby sobie kochanka, jakbyś się poczuł? Nawet jeśli żona nie chce seksu i jeśli nie che go, mimo wielu metod waszego starania, to chociażby uszanować to, że tego nie chce. Co ma się zmuszać do tego? Taki seks chyba jest jeszcze bardziej nie przyjemny.

Odnośnik do komentarza
Gość rozżalona

Mamy z mężem ten sam problem ja jestem zmeczona ciagle dom dziecka dom wiec ide spać a męża widzę przed tv jak idę spać i rano jak wstaje! Zazdroszczę kobietą, o ktore mąż zabiega ja nawet kwiatka nie dostaje nie mówiąc o miłym słowie, geście itd.potrafi być nie miły, hamski, odpryskliwy a potem się dziwi że jest tak a nie inaczej!

Odnośnik do komentarza

Spójrzcie na poradę pani psycholog. Może zrobiłbyś to, może zrobiłbyś tamto i być może kobieta łaskawie ci pozwoli raz w tygodniu na sex. Żenada. A druga strona to co? Może ma leżeć i pachnieć? Pewnie! Chłopie flaki sobie możesz wypruć, a jak kobieta nie ma poukładane pod sufitem to prędzej czy później, nawet po chwilowej poprawie, wszystko wróci do normy, tzn. zero albo w najlepszym przypadku mało sexu i do tego z musu. Kobietom się w głowach poprzewracało!

Odnośnik do komentarza

Spadek libido czasem może wynikać z brania tabletek i to niczyja wina. Ja miałam tak przy pigułkach, przerwało to staranie o dziecko, i już wiedziałam, że po porodzie nie chcę takiego zabezpieczania się. Obecnie mam błonę dopochwową i żel plemnikobójczy 

Odnośnik do komentarza

spadek libido może być spowodowany tym że ma problemy z tarczycą lub inne ginekologiczne schorzenie, pogadaj z żoną poza tym może musi zmienić antykoncepcję, ja miałam bardzo słabe libido przy wkładce domacicznej, jak zmieniłam na błonę caya ochota wróciła 

Odnośnik do komentarza

może twoja żona ma problemy z tarczycą, nie ma innych objawów i dlatego nie wiąże tych dwóch spraw ze sobą może na początek niech się przebada może również przyczyna tkwi w złej antykoncepcji jak to hormonalna to niech zmieni libido mnie osobiście spadło przy pigułkach i też nie chciałam sie kochać z mężem, teraz mam diafragmę dopochwową i jest znacznie lepiej  

Odnośnik do komentarza
Gość KrzysiejkB
W dniu 5.06.2020 o 12:41, Gość Sara napisał:

Spadek libido czasem może wynikać z brania tabletek i to niczyja wina. Ja miałam tak przy pigułkach, przerwało to staranie o dziecko, i już wiedziałam, że po porodzie nie chcę takiego zabezpieczania się. Obecnie mam błonę dopochwową i żel plemnikobójczy 

moja żona nie brała pigułek jak już coś tostosunek przerywany na prezerwatywę też nie chciała się zgodzić bo jej nieprzyjemnie sytuacja patowa dopiero pomogły te rozpuszczalne tabletki feminam libido które dałem i seks był w gumce bez zastrzeżeń. W sumie ja wolę tak bo nie chcę ryzykować przerywanym ciąży a jak długo nie mam seksu ciężko wytrzymać z wytryskiem. Mam nadzieję że teraz będzie częściej po tych feminam libido na razie to podziałało dopiero kilka razy ale ok.

Odnośnik do komentarza

Czy partnerka ma wyregulowane hormony? Bo jest ryzyko,ze brak ochoty na seks może wynikać u niej z niewyregulowania hormonow

Druga opcja : jest po prostu przepracowana. Szczegolnie jesli pracuje zawodowo i opiekuje się dzięcmi

Co polecam: rozmowa, wykonanie badań hormonalnych, ewentualnie mozna wypróbować w ostateczności tabletki na libido. Dla kobiet.

Odnośnik do komentarza

Wbrew pozorom nie, Dużo tutaj zalezy od tego jaki jest skład bo skłąd tabletki na libido mogą mieć bardzo rożny..Jedne lepszy jedne gorszy Odradzam ogolnie asequrellę ponieawz nie ma w sobie w zaadzie niczego co mogłoby pomóc na libido. Dobra jest stimea. Najlepszy sklad mają moim zdaniem jednak tabletki libido therapy. Główne składniki to:
Larginina
buzdyganek naziemny
Catuaba
Miłorząb dwuklapowy
wapń
I każdy z tych składników ma działanie na libido. I to naukowo potwierdzone.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...