Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Mój mąż jest nałogowym hazardzistą


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo jak ~gosc nie moge zgodzic sie z Pania..Wiem to i jestem pewna,ze mam racje,bo przechodzilam przez to lata..Moj aktualnie narzeczony mnial kiedys bardzo wielki probem a raczej mnielismy. Zaczelo sie od dziesieciu euro a skonczylo na naszym calym dobytku... Nie warzne co mu wpadlo w rece przegrywal..Czasami wygrywal nawet spore sumy,ale na drugi dzien szedl z tym spowrotem do admiralla oddac w maszyny. Stal sie agresywny. Skierowalam go na terapie ktora nic nie pomogla. Po terapii szedl grac. Rozmawialam z nim prosilam i nic. Jedyne co pomoglo..Spakowalam walizke!! nie bylo mnie tydzien dwa..miesiac..I zadzwonil. Wkoncu sie matol zorientowal co narobil. Wrucilam mija rok jak nie gra.. Mamy malego synka i jedyne na co waywala pieniadze to na niego :) Jesli jakas kobieta ma taki problem ja ja czy pani powyrzej prosze was nie wywalajcie kasy na psychologa czy durna terapie poprostu pakuj walize i uciekaj a jesli kocha cie bardziej niz te maszyny nie wazne jak jest uzalerzniony zadzwoni... to jesdyne wyjcie. Durne podopowiedzi psychologow sa nie skuteczne bo nigdy nie mnieli z tym gownem do czynienia i nie maja pojecia jak to jest. Sa wychwani na ksiazkach a my te co to przezylysmy wiemy najlepiej same jak se z tym radzic. Przepraszam z gory na bledy ale wychwalam sie w austrii i nie umiem tej calej ortografi Polskiej. Buziaki

Odnośnik do komentarza
Gość kinia89

@~hazardzista+: Dzieki za kilka wzkazowek co robic... moj chlopak jest hazardzista i nie wiem jak mu pomoc..nie jestem w stanie kontrolowac go 24h na dobe, boje sie o nasza przyszlosc, mieszkamy za granica i w naszej okolicy nie ma zadnych osrodkow pomocy dla obcokrajowcow a na powrot do Pollski narazie nie mozemy sobie pozwolic. On mowi ze sam sobie z tym nie radzi, ze nie ma nad tym kontroli, ze nie chce grac ale nie moze sie powstrzymac ze to jest silniejsze od niego, chce zebym mu pomogla...jak mam sie zachowywac co robic?
:(

Odnośnik do komentarza
Gość kinia89

@~załamana 26 lat: moj chlopak tez jest hazardzista, jego rodzina i moja rodzina narazie nie wie ze on znowu gra i ze nie umie sobie z tym poradzic, prosil mnie zebym narazie im nie mowila, borykamy sie z tym sami...ale nie wiem jak dlugo wytrzymam

Odnośnik do komentarza

Każdy problem ma rozwiązanie, gdy spotkasz odpowiednią osobę! Nie bój się, że istnieje doskonały duchowy rozwiązywacz problemów, który może rozwiązać twój problem. Chcę docenić Dr ALASHIRĘ za przywrócenie mojego małżeństwa duchową miłością i dobrocią. Po 1 roku rozłąki z mężem, z pomocą wspaniałej czarodziejki Dr ALASHIRY mój mąż wrócił do domu i teraz znów jesteśmy razem szczęśliwi dzięki Dr ALASHIRA wyleczył również wszelkie możliwe choroby i które,

1 DEKLARACJA MIŁOŚCI
2 ZWYCIĘZCA EX POWRÓT
3 OWOCE LITRA...
4 INSTRUKCJE DOTYCZĄCE KAMPANII
5 DEKLARACJA OCHRONY.
6 MAGIA BIZNESU.
7 DEKLARACJA DOBREJ PRACY.
8 HIV AIDS.
9 ZATRZYMAJ ŁADOWANIE.
SPRAWIEDLIWOŚĆ I PITS LOTERIA Kontakt Skontaktuj się z nim w celu uzyskania pomocy za pośrednictwem:
WHATSAPP: +2348115720823
E-mail: dralahalah@gmail.com

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...