Skocz do zawartości
Forum

Czy można od kogoś zarazić się boreliozą?


Gość ew...01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od prawie dwóch miesięcy borykam się z bólem kolana. Byłam u różnych lekarzy, ale żaden niczego nie stwierdził. Ostatnio lekarz rodzinny kazał zrobić badania na boreliozę, bo może to jest powodem. Dodam także, że mój mąż ma boreliozę. Czy w jakiś sposób mogłam się zarazić od niego? Dodam także, że mam bóle stóp i palców u rąk i nóg, i jakby gorączka była w kolanach, bóle głowy, trudności ze spaniem albo na zmianę ospałość. Ortopeda stwierdził, że to od kręgosłupa i dał leki, które nie pomogły. Jutro odbieram wyniki na boreliozę.
Odnośnik do komentarza
Witam moje wyniki na boreliozę wyszły ujemne, wiec to nie to. Byłam zrobić zdjęcie rtg kolana i zbadania krwi ob, cpr i jeszcze jakieś, bo następny lekarz stwierdził że może jakieś zmiany reumatyczne. Chociaż mam dopiero 31 lat. Jeśli chodzi o lekarza ortopedę to nawet mnie nie zbadał i stwierdził że to kręgosłup, a moje stawy kolanowe trzeszczą jakby nie miały smarowania. Już zaczynam z tego żarty robić bo mi brakuje słów. Dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...