Skocz do zawartości
Forum

Brązowy śluz po stosunku bez zabezpieczenia a ciąża


Gość pa...g1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dośc istotne dla mnie pytanie ponieważ współżyłam z chłopakiem przed miesiaczka i w trakcie ( cykl jest co 25 dni ostatnie krwawienie 3 czerwca ) zaznaczam ze bez zabezpieczenia .
Po miesiaczce stosunek już nie wystąpił . Ale martwie sie ponieważ wystapila ciemno brązowy sluz dzisiaj jest go dośc sporo i nie wiem co mam o nim myśleć . Jeszcze nigdy nie bylam u ginekologa i zastanawiam sie czy to nie moze być ciaża .+ wczoraj strasznie sie rozchorowalam wymioty , temeperatura 38.8 stopia . Jednak chyba bylo to zwykle zatucie ale te objawy daja mi do myślenia i zaczynam sie martiwić .

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam.

Chciała bym spytać czy jest jakieś prawdopodobieństwo , że zaszłam w ciążę?

Cykl trwa u mnie ok. 28 - 29 dni miesiączkę miałam od 15.11 do 18.11 i współżyłam 22.11 bez zabezpieczenia czy mogę być w ciąży?

Na test podobno za wcześnie.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pewien problem
Z dziewczyną postanowliśmy się kochać mój to był 1 raz a jej 2. Noi wszystko było fajnie pięknie z gumką oczywiśćie zacząłem wkładać nic specjalnego nie odczuwałem a partnerka tak. Nagle powiedziała że już nie chcę to przestałem wkładać. I teraz najwazniejsze czy po raz pierwszego stosunkku mężczyzna czuje że mu leci sperma?? to jest takie same odczucie jak się masturbuje i dochodzi czy wogóle co innego?? A parnetka może zajść w ciąże jeśli się w tym dniu masturbowałem 6 razy i potem kochaliśmy z gumką?? Proszę o odpowiedź i z góry dzękuje

Odnośnik do komentarza

witam. mam problem, ponieważ wczoraj kochałam sie z moim chłopakiem, najpierw było bez prezerwatywy, ale tylko troszke, nie było wytrysku, potem załozylismy prezerwatywe. teraz mam dziwne objawy, kręci mi sie w głowie, mam nudnosci i boli mnie na dole brzucha. czy to moze byc ciąza? :( Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem. W niedziele uprawiałam seks ze swoim chłopakiem. Nie można nazwać tego stosunkiem, ponieważ to była jakby próba. Nie zabezpieczaliśmy się. Wszedł we mnie raz i na tym się skończyło. Nie było wytrysku w ogóle, mimo wszystko po 30h przyjęłam tabletkę 72h po. Czy jest możliwość zajścia w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ostatnia miesiaczke zaczela mi sie 29 pazdziernika i trwala do 3 listopada. Stosunek (bez zabezpieczen, badz przerywany) odbylam 4, 8, 15 i 24 listopada.

Od 16 listopada mam mdlosci w kazdej porze dnia (nie mam wymiotow), czasami mam metaliczny posmak w buzi, mam wzdecia, nie bola mnie piersi ale bola mnie plecy, mam slinotok.

Miesiaczke powinnam dostac wczoraj badz dzisiaj (25-26 listopada) ale nic nie ma. Czuje sie jakbym miala miesiaczke, brzuch mnie pobolewa. Jedyne co zauwazylam to ze wczoraj i dzisiaj (w sumie 3 razy) mialam brazowy sluz (kilka plamek) na wkladce. Czuje jakbym miala zaraz dostac miesiaczki ale nic nie idzie.

Chcialabym dodac ze zrobilam test ciazowy 19 listopada (poniedzialek) ale wyszedl negatywnie. Nastepnego dnia, 20 listopada (wtorek) po skorzystaniu z ubikacji na papierze toaletowym zauwazylam kilka sladow krwi (zywej) pomieszkanej z moczem (na papierze) i kiedy jeszcze raz sie podratlam bylo kilka sladow wiecej. Nic mnie w tym czasie oprocz lewego jajnika nie bolalo.

Pytania: Czy zrobilam test za wczesnie i czy mozliwe jest ze jestem w ciazy? Powinnam powtorzyc test teraz?

Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam !
Mam 15, lat. Po ostatnim okresie współżyłam płciowo z chłopakiem, był to stosunek przerywany ale dosłownie chwilę. Po tym wszystkim chłopak dostał erekcji i wszystko poleciało na moje piersi, troszkę niżej, dotarło do wzgórka łonowego, ale dalej nie. Wytarłam się ręcznikiem. Na moich palcach znajdowała się sperma i potem dotknęłam pochwy, lecz nie wprowadziłam palca. Moje pytanie, czy mogłam zajść w ciążę ? Powinnam dostać miesiączki 2/29.11 lecz ona się nie pojawiła. Bolą mnie plecy, wyskakują pryszcze na twarzy, bolą mnie piersi, ale nie bardzo mocno, brzuch mnie lekko pobolewa i z pochwy wydziela mi się brązowy śluz. Nie mam pojęcia czy jestem w ciąży, czy opóźnianie się okresu spowodowane jest właśnie stresem przed ciążą, czy z powodu nieregularności miesiączkowania czy może rzeczywiście jestem w ciąży. Dodam, że już arę razy uprawiałam stosunek bez zabezpieczenia, mimo to nic się nigdy nie stało, lecz zawsze miałam obawy przed okresem, ale on się pojawiał, a teraz nie pojawił mi się w terminie. Jestem bardzo zdenerwowana z tego powodu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem... Miesiączka spóźnia mi się już ponad 3 tygodnie, dodam że zazwyczaj mialam okres nieregularny ale do 3 tygodni nigdy nie doszło. Uprawiałam seks z chlopakiem ale nie doszedł we mnie. (stosunek przerywany) zrobiłam 2 testy . Jeden negatywny, drugi pozytywny(robiony po kilku dniach.) Czy testy są na 100% pewne ? Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...