Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi, obfity okres ze skrzepami a poronienie


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ma...ka

Witam. Półtora tygodnia temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, okres spóźniał mi się 2tyg (miałam miesiączki co 2 miesiące) równy tydzień temu dostałam plamienie, które przeszło w krwawienie, lekarz, który mnie badał stwierdził, że jest to bardzo wczesna ciąża (ok 3-4tydzień) krwawienie mam do tej pory, jednak usłyszałam od lekarza, że będzie to wyglądać jak bardziej obfity okres i będą skrzepy, jeżeli to jest bardziej obfita miesiączka to chyba miałam zawsze krwotoki, bo jest to słabe krwawienie, które już ustaje, jednak skrzepy były i to spore (ok2-3 cm), bolał mnie dół brzucha bardzo rano trzeciego dnia krwawienia nadal bolą mnie piersi nawet bardziej niż wcześniej, chodzę często głodna i mam mdłości. Czy to jest możliwe po poronieniu?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Proszę pamiętać, że każde krwawienie w tak wczesnej ciąży może oznaczać poronienie. Stąd też każde takie krwawienie powinno zostać ocenione przez specjalistę położnika. A propos objawów subiektywnych takich jak mdłości, to proszę pamiętać, że organizm kobiety potrzebuje trochę czasu, by "dojść do siebie" po zawirowaniach hormonalnych, jakimi są ciąża i poronienie. Gdyby miała Pani jednak jakieś wątpliwości i pytania proszę skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Gość Monika.1988

WITAJCIĘ POTRZEBUJE POMOCY .. BYŁAM W CZESNEJ CIĄŻY I PORONIŁAM DOSTAŁAM TABLETKE KTÓRA MI CAŁY PŁÓD WYCZYŚCILA MINĄŁ MIESIĄC MIAŁAM PLAMIENIa koloru brazowego po tym teraz dostałam miesiączke która mam bardzo obfita od 2dni wielkie skrzepy i ból brzucha czy to normalne jest wczoraj nie byłam po za domem nawet taka miesiączka mnie spotkala a ja zawsze miesiączki miałam krótkie i małe Pomocy :( Czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...